Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    15
    Kilka dni temu (w Freecoopie na Expekt) przenioslo mnie do innego stolu (z ok. 10k) i od razu mialem karete (nie pamietam juz jaka to byla). Niestety nikt nie sprawdzil mojego malego podbicia po flopie. Pokazalem wiec ja graczom. Nie po to, aby sie pochwalic, ale po to abym nastepnym razem mogl "dobrze" zablefowac lub wiecej ugrac z dobra karta (przeciwnik/przeciwnicy beda mysleli,ze tym razem to blef). W nastepnym rozdaniu na turnie wszedl mi kolor, wiec podbilem mocniej liczac, ze ostatni gracz, ktory byl w rozdaniu uzna, iz tak naprawde blefuje. Jako, ze mialem krola w tym kolorze (troszke balem sie, ze przeciwnik ma asa i jakiegos malucha) to na riverze ponownie dalem dosc duzy bet (ok. 1k) i zostalem sprawdzony. W sumie z rozdania zarobilem ok. 3k.
    Dzisiaj mialem identycznie. Gralem (kolo 11) w "Turbo" 1$ NLH Double Up. Od poczatku gralem agresywnie (tak jak przewaznie). Wygralem kilka rozdan (jeden z najwiekzych stackow na stole) kiedy dostaje pare 10. Przez mysl mi przeszlo, ze byloby fajnie, gdyby na stole pojawila sie para asow i 10, a potem 10, ale aby zaden z przeciwnikow nie mail pary asow, bo wtedy bylaby niezla wtopa. Niestety ... prawdopodobnie nikt nie mial Asa. Po rozdaniu pokazalem ta karete, liczac na to samo, co kilka dni wczesniej. W nastepnym rozdaniu mialem ... kolor.
    Ciekawi mnie, czy Wam tez sie to czesto zdarza.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Piekot Zobacz posta
    Pokazalem wiec ja graczom. Nie po to, aby sie pochwalic, ale po to abym nastepnym razem mogl "dobrze" zablefowac lub wiecej ugrac z dobra karta (przeciwnik/przeciwnicy beda mysleli,ze tym razem to blef).
    czyli pokazales po to zeby mysleli, ze to blef albo, ze masz dobra karte. Czyli co mieli myslec w nastepnym rozdaniu? Zapewne w zaleznosci - jesli masz dobra karte to zeby mysleli, ze to blef a jak masz zle karty to zeby mysleli, ze jestes mocny, tak?


    Cytat Zamieszczone przez Piekot Zobacz posta
    Ciekawi mnie, czy Wam tez sie to czesto zdarza.
    Zawsze jak mam pare 3 to mysle sobie "fajnie by bylo jakby 3 pojawila sie na flopie" ale niestety to sie zdarza raz na 8 tylko

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Tak. My też tak mamy.

    Na 99% w następnym rozdaniu po karecie przychodzi kolor.

    To wynika z pewnej szczególnej cechy koloru, nie pamiętam już jakiej ale Flex to kiedyś szczegółowo wyjaśniał.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ani mnie ten wątek ziebi, ani grzeje. W zasadzie odpowiedzi też, ale można by jednak wykazać troche zrozumienia. Lub chocby odpuścić sobie takie uszczypliwe komentarze. W bocznicy można sie wyżyć, tam jest kilka ciekawych watków. Tutaj jednak jest post juniora(w zasadzie to też sie za takiego uznaje) i jednak dośc rzadaka sytuacja. Co do pokazywania kart, to chyba bym tego jednak nie robił. Nie wiem czemu, ale chyba zawsze jest z tego duzo wiecej szkody niz porzytku. Może na wysokich stawkach, takie zagrania maja sens.
    Swoja drogą jakie jest prawdopodobieństwo, trafienia runner runner flush i strit?
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 09-11-2009 o 15:53

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Jak kiedys ogladałem jak kumpel gral na maszynie w poker to tez zawsze mowil ze po karecie kolor wchodzi prawie zawsze

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    ale chwalisz się czy żalisz?

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Dwa rozdania są od siebie całkowicie niezależne. Jeśli miałeś karetę to prawdopodobieństwo kolejnej karety jest takie samo, jakby wcześniej tej karety nie było. I tak z wszystkim.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    prowokacja ?

  9. #9
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    prowokacja ?
    Po prostu ignorancja.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243