Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Witam

    Chodzi mi od dawna pewien ciekawy pomysł po głowie, ale jako, że nie chcę nikogo wciągać do spółki, to stwierdziłem, że może sam spróbowałbym nauczyć się jakiegoś języka do pisania stron.
    I teraz pytanie do was - jakie języki byście polecili - wiadomo, że im prostszy tym lepiej, ale jednak przede wszystkim zależy mi na tym, żeby był to język który daje spore możliwości i żeby można było w nim stworzyć porządną stronę/portal.
    W jakich językach stworzone są duże portale np. onet, nasza-klasa?

    Dzięki za informacje

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie chcę zabijać entuzjazmu, ale moim zdaniem nie uda Ci się stworzyć nic dużego jeśli nie masz odpowiednich podstaw i dopiero zamierzasz się uczyć.

    Co do samych technologii to akurat jestem zielony w sprawie webowych, więc odpowiedź zostawiam innym.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Nieprosta, ale dająca duże możliwości technologia:
    Get Started : The Official Microsoft ASP.NET Site

  4. #4
    Dzięki za odpowiedzi.
    A jest jakiś sposób, żeby sprawdzić w jakim języku jest napisana dana strona?

    Jak najlepiej rozpocząć naukę takiego języka (książka, kurs, metoda prób i błędów)?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Kursy Dreamweaver ? Wszystkie kursy

    na torrentach znajdziesz i na pewno sporo z tych filmikow sie nauczysz ja bardzo duzo sie nauczylem z photoshopa

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    to tak jak wybieranie jezyka obcego... za malo informacji by doradzic....

    wsio zalezy jak to ma byc bezpieczne, skalowalne itp... niestety musisz pogadac ze specjalista, mowiac mu co chcesz osiagnac, wtedy moze Cie naprowadzic na porawny kierunek.

    Ale PHP powinn dac rade choc Ruby on Rails robi sie popularny,
    Java, C# to juz wielkie i dosc ciezkie 'kobyly'....