Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Witam,

    Potrzebuje osoby która posiada konto w neteller i wyśle 16 Euro na moje konto w neteller. Z góry płacę przed przelewem 200zł, jeśli dzis ktoś to dla mnie zrobi dam premie 50%. To nie głupi żart jestem w potrzebie nie moge czekać a muszę zapłacić za aukcję. Proszę pomocy. Proszę pisać na maila: latoszek_1206@wp.pl Odpisze napewno koło godziny 21 - 23. Proszę to nie ściema zresztą i tak płacę przed przelewem liczę na uczciwość. Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    łatwa kasa
    do dzieła chłopaki
    liczy się czas nadesłania pierwszego meila ? :P
    ja chyba nie mam czasu

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Dumam jak gość chce chętnego oszukac i w sumie nie wiem skoro płaci z góry...

    No ale że to bzdura to chyba oczywiste. Przecież na netka można od reki albo prawie od ręki wpłacić kartą.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Pewnie w ostatniej chwili będzie miał problem z zalogowaniem się do banku, i przysięgnie że zrobi to jutro, i że zapłaci w ogóle 400 złotych, tylko prosi o te 16 euro bo to na wagę życia i śmierci.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    Jak tak mozecie pisac, przeciez to zasluzony uzytkownik z dlugim stazem i w ogole powszechnie szanowany na forum

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    no i musialby byc ten sam bank by kasa od razu doszla przed wyslaniem na netka bo potwierdzeniu to ja bym nie zaufal :P

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No proszę... Chciałem sprawdzić co i jak, więc napisałem, że chętnie pomogę i oto odpowiedź:

    "Witam bardzo, oraz serdecznie przepraszam poniewaz już nei aktualne pewnien Pan już mi pomógł dziękuje za oferte "

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No proszę... Chciałem sprawdzić co i jak, więc napisałem, że chętnie pomogę i oto odpowiedź:

    "Witam bardzo, oraz serdecznie przepraszam poniewaz już nei aktualne pewnien Pan już mi pomógł dziękuje za oferte "
    Tym Panem byłem ja. To nie była ściema. Aż do teraz jestem w szoku.

    Wszystko przebiegło zgodnie z umową. Najpierw on mi wysłał 200zł na konto, później ja jemu 16 euro na Neteller i na końcu on mi 100zł!! :O

    Zarówno nazwisko na koncie Neteller, jak i na PL koncie się zgadzają.

    Facetowi rzeczywiście musiało zależeć na czasie.

    Czy ktoś widzi tutaj jakiś podstęp? :O
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 09-11-2009 o 14:55

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Pewnie prowokacja CBA - dadzą ci kilka dni żebyś miał szansę rozliczyć się z tych trzech stówek, a potem kamery, kajdanki, prasa itp itd.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Zaczynam się bać.