Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: moneybokers

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Nikt hasła nie znał musiał to być jakiś pseudohaker jak sie posepił na niecało setke,lol
    a mb maja u mnie już duży------------,o 8 do nich napisałem a oni nic-olewka
    Ostatnio edytowane przez prawyprosty ; 12-12-2009 o 09:58

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    no skoro chodzi o setkę to jest nawet duża szansa że nawet jak nie odzyskają od tego gościa to MB ci to zwróci, tylko czy możliwe by pseudo haker połamał zabezpieczenia MB, chyba sam się przeniosę na netka ;/

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mi też się włamali jakiś czas temu.

    Niby z jakiej paki MB miałoby zwrócić?

    To nie żaden pseudohacker, tylko wirusy. Ja długo robiółem śledztwo, ale nic konkretnego na swoim kompie nie przyłapałem. Natomiast w swoim przypadku nie widziałem innej drogi jak wirus.

    Dotarłem nawet do IP z którego się to wszystko działo, ale nawet nie drążyłem sprawy, bo to z pewnością był zombie, który o niczym nie wiedział.

    No i MB wtedy też zarobiło u mnie gigantycznego minusa za czas reakcji oraz kontakt.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A jakiego antywirusa masz?
    Ja używałem noda ale to jest do dupy, teraz miałem norton2010 i odrazu widać poprawę, nie jest on moze tani ale za to skuteczny.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Do każdego antywira znajdziesz ranking oraz "specjalistów", którzy Ci powiedzą, że jest do dupy oraz że jest najlepszy.

    Używam Avasta i robię od czasu do czasu testy jakimiś innymi plus ComboFix. NIgdy nie było żadnych świństw.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    no skoro chodzi o setkę to jest nawet duża szansa że nawet jak nie odzyskają od tego gościa to MB ci to zwróci, tylko czy możliwe by pseudo haker połamał zabezpieczenia MB, chyba sam się przeniosę na netka ;/
    a jakie oni mają zabezpieczenia,żadne praktycznie,bo jak się komuś uda włamać to wystarczy przy wypłacie podać date urodzin i już,powinien np sms z hasłem do przelewu przychodzić.
    A tak wogóle to oni w weekend klientów nie obsługują bo do tej poryt żadnej reakcji z ich strony.
    też z noda korzystam ale sformatowałem dysk i avasta wgrałem