Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: moneybokers

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Witam, jak zalozyc moneybookers, i przelac na everesta z tego, bo inaczej sie nie da z bezposredniego przelewu bankowego, prosze o pomoc..ewentualnie zaproponowanie innej metody.. NIEmam karty kredytowej;/

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    rejestrujesz sie na na mb, wpłacasz kase na mb, wchodzisz na everesta, wybierasz opcję wpłaty mb i tyle xd

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Zelów/łódź
    Posty
    46
    Tylko musisz pamietać aby podać kwotę na everescie która będzie się zgadzać z posiadaną kwotą na MB.
    Przyjmuj sobie że dolar kosztuje 3 zł. Mogą ci zostać grosze ale to ułatwi sprawę z szybkim przelewem.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    dzis przelalem na moneybookers..i co wyskoczylo mi w trakcie przelewu ze zostalem odlaczony.. przelew poszedl z konta a powierdzenia z przelewy 24 nei dostalem na moneybookers;/ i teraz nie wiem ile to bedzie trwalo, bo potrzebowalem na jutro hajsu do gry a tu dupa zbita;/ Zeby kurwa nie mogl miec jak inne roomy przelewu bankowego... duzy minus jak dla mnie na poczatek!!!! problemy i tyle!
    POgram tylko do mistrzostw, o wejsciowke i wyplacamm z tego dziadostwa!

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Cofam wszystko co nagadałem na moneybookers
    No i przelew z money na everesta natychmiastowy!!
    Wczoraj troche mnie nerwy poniosly bo lekko poplynalem na innym roomie i stad moje zdenerwowanie na moneybookers i everesta
    POZdrawiam wszystkich i mozna zamknac juz ten temat

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    ja tam zawsze dzwonie do przelewów24 jak coś złego się przytrafi, zaraz wyjaśniają i jest ok , co do zwykłego przelewu bankowego, to akurat jest taka opcja przelew->mb

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    mam pytanie o ten komunikat co byl kiedys., odnosnie tamtego pytania do czego bedzie sluzyc MB, zaznaczylem ze nie do hazardu, z czym to sie wiaze?cos mi swita, ze byla tam mowa o kwocie 1000zl, to jest limit wyplat/ wplat?czy mozna jeszcze raz wyswietlic ten komunikat i zmienic wybor?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    [QUOTE=krakers;316837]
    MB jest ok a przelewy działają natychmiast - jedynie jak masz konto w nieakceptowanym banku jest dłużej i drożej.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Jakaś kurwa dostała mi sie na konto ,zmieniła hasło do poczty i mb i wypłaciła kase na adres wypluk@o2.pl ,czy jest możliwość odzyskania kasy.Wysłałem tez zapytanie do działu obsługi mb ale jeszcze nie odpisali,miał ktoś podobny przypadek?

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Wow w jaki sposób dostała ci się na MB i na pocztę? Ktoś znał twoje hasła?
    To czy można odzyskać kasę nie wiem pisz jak najszybciej do supportu by blokowali te konto wypluk@o2.pl i może jak jeszcze nie wyplacil tego z MB to odzyskasz.