Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Non-showdown

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jestes troche lolem:]
    a tak wogle jak grasz jakas reke to napierdalasz do riviera alinami a noz widelec uda ci sie wyblefowac czy jak?
    uzywasz kiedykolwiek przycisku call, check?
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 13-11-2009 o 04:57

  2. #22
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    A co do rekordowego miesiąca to jednak różnica wynosiła 70k jednak. Dlaczego lolem? Mój styl się naprawdę sprawdza, zresztą wiele osób mówiło że jak jestem na stole to po godzinie każdy jest na tilcie. Goście się strasznie wypłacają, zresztą wynik w long runie na nl100 czy nl200 na 3 różnych roomach mówi wszyskto.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    A co do rekordowego miesiąca to jednak różnica wynosiła 70k jednak. Dlaczego lolem? Mój styl się naprawdę sprawdza, zresztą wiele osób mówiło że jak jestem na stole to po godzinie każdy jest na tilcie. Goście się strasznie wypłacają, zresztą wynik w long runie na nl100 czy nl200 na 3 różnych roomach mówi wszystko.
    A nie wiem czy zauważyłeś, ale pytanie było jak polepszyć Non SD Winnings. W każdym wątku się chwalisz ile zarabiasz $/h, lub skarżysz jak to po raz kolejny jakiś fish wywalił ciebie z turnieju.

    Miałeś napisać poradnik jak zrobić rolla. Nie zrobiłeś. Tutaj też nic nie wnosisz.
    Wynik w long runie nic nam nie mówi, bo go nie znamy. Przedziwny wykres. Skoro mówisz, że strasznie wypłacają to jak to możliwe, że jesteś grubo na minusie w Showdown?

  4. #24
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Mam pecha? linia all in ev jest prawie taka jak non sd winnings A receptą na duże wygrane non sd są częste 3-bety ip oraz 2nd barelle.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Stanko, jeśli wolno mi rościć sobie jakiekolwiek wymagania co do tego co się dzieje w wątku założonym przeze mnie to sobie niniejszym roszczę - wypierdalaj łaskawie stąd...

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Mam pecha? linia all in ev jest prawie taka jak non sd winnings A receptą na duże wygrane non sd są częste 3-bety ip oraz 2nd barelle.
    Pokaż ten sam wykres z Allin-EV.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Mam pecha? linia all in ev jest prawie taka jak non sd winnings
    ...co nie zmienia faktu, że po zsumowaniu z linią SD winnings i tak pikuje wesoło w dół. Pokażesz nam ten wykres?

    A z pokonywania NL50 na poziomie 2.7 ptbb/100 przez 150k hands naprawdę nie ma co robić powodu do dumy. Chociaż nie, w sumie gratulacje, bo jesteś na plusie.

    pzdr

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    A z pokonywania NL50 na poziomie 2.7 ptbb/100 przez 150k hands naprawdę nie ma co robić powodu do dumy
    Zabiłeś moje dziecięce marzenia

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta
    ...co nie zmienia faktu, że po zsumowaniu z linią SD winnings i tak pikuje wesoło w dół. Pokażesz nam ten wykres?

    A z pokonywania NL50 na poziomie 2.7 ptbb/100 przez 150k hands naprawdę nie ma co robić powodu do dumy. Chociaż nie, w sumie gratulacje, bo jesteś na plusie.

    pzdr
    nie no nie przesadzaj, jak dla mnie nalezy sie respect, przede wszystkim za styl.

    a pierwsza przyjebka też nie na miejscu bo zsumowanie SD winnings i EV-adjusted winnings nie ma najmniejszego sensu.

    sie porobiło.... że muszę bronić trolla przed jednym z moich idoli
    Ostatnio edytowane przez uczniak ; 18-11-2009 o 13:50

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Za styl należy się respect o tyle, że przy tak niekonwencjonalnym podejściu daje się utrzymać stabilny plus. Ale jestem bardziej zwolennikiem efektywności niż efektowności, zwłaszcza w takim sporcie jak poker. A wynik w oderwaniu od stylu jest solidny, ale nic ponad to - ewidentnie można grać na tym limicie z czerwoną linią pikującą w dół, ale z dwukrotnie wyższym winrate. Wtedy chapeau bas.

    A z drugiej strony przy takim wykresie NIE MA SZANS, aby wykres All-In EV z HEM "był prawie taki jak non-sd winnings". Rozumiem, że chodzi o nachylenie względem osi x, czyli dziarskie pięcie się w górę? Bo wierzę że może być równie stabilny, ale w dół bądź ewentualnie (przy bardzo złym runie), bliżej poziomu.

    Jedyne co może się piąć do góry to wykres samych pul z All-inami z PokerEV. Nie wierzę, aby wykres EV zsumowany z sd-winnings (czyli to co normalnie rozumiemy jako wykres EV) mógł być rosnący.

    Stanko, jeśli mi udowodnisz, że się mylę, wysyłam Ci $100 na Netellera.

    pzdr
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 18-11-2009 o 16:22