Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Parę dni temu chciałem sobie wpłacić kilka dolarów żeby zagrać w tym donkamencie dla Polaków za 3,30$. Nie miałem akurat kasy na mb, a wiedziałem że z przelewy24 dochodzi w mgnieniu oka więc wysłałem sobie poprzez przelewy24 kilka dolarów.

    I co? Kasa nie doszła. Następnego dnia dostałem od nich maila że transakcja odrzucona, a dziś że kasę cofną mi na konto bankowe.

    I teraz pytanie; czy ktoś z Was miał podobny przypadek? Czy to może mieć coś wspólnego z tym całym zamieszaniem wokół pokera on-line?

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    138
    ja miałem 2 razy odrzuconą transkację. Za pierwszym razem z mojej winy ponieważ podczas przelewu z banku wpisalem wieksza kwotę aniżeli podalem wczesniej. Natomiast drugim razem mialem podobnie jak Ty. Kase zwrocili i na tym się skonczyło.... Aha i bylo to przed wymysłem szanownego pana Tuska POZDRO
    Ostatnio edytowane przez Borciu ; 06-11-2009 o 22:22

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Dzieki za info.

    Poporszę więc o informację jeżeli ktoś z Was ostatnio wpłacał coś na pokerstars przez przelewy24 i kasa doszła. Lub jeśli ktoś by był taki miły i sprawdził to jakąś drobną kotą 5$

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    I teraz pytanie; czy ktoś z Was miał podobny przypadek? Czy to może mieć coś wspólnego z tym całym zamieszaniem wokół pokera on-line?
    Nie żartuj anoxic Do wejścia w życie ustawy to mamy letko licząc ze dwa miechy, cieszmy się chwilą.

    Przelewy24 czasem, nie działają. Z doświadczenia to np. MBank działa bezbłędnie a PKO S.A. dosyć problematycznie.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Parę dni temu chciałem sobie wpłacić kilka dolarów żeby zagrać w tym donkamencie dla Polaków za 3,30$. Nie miałem akurat kasy na mb, a wiedziałem że z przelewy24 dochodzi w mgnieniu oka więc wysłałem sobie poprzez przelewy24 kilka dolarów.

    I co? Kasa nie doszła. Następnego dnia dostałem od nich maila że transakcja odrzucona, a dziś że kasę cofną mi na konto bankowe.

    I teraz pytanie; czy ktoś z Was miał podobny przypadek? Czy to może mieć coś wspólnego z tym całym zamieszaniem wokół pokera on-line?
    a nie ma minimalnego depozytu?

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    10
    Nie jestem pewny ale najmniejsza wpłata na PS to chyba 10$.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1
    Kilka razy miałem taki przypadek. Okienko z przelewy 24 się zamykało bo upłynął czas (jakieś 11 min chyba). Odczekać kilka minut, zadzwonić na infolinie do Przelewy 24, podać nr transakcji i w ciągu kilku minut kasa jest na pokerromie.

    Co ciekawe na expekcie mi sie to nigdy nie zdarzyło, a na Starsach juz kilka razy.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Parę dni temu chciałem sobie wpłacić kilka dolarów żeby zagrać w tym donkamencie dla Polaków za 3,30$. Nie miałem akurat kasy na mb, a wiedziałem że z przelewy24 dochodzi w mgnieniu oka więc wysłałem sobie poprzez przelewy24 kilka dolarów.

    I co? Kasa nie doszła. Następnego dnia dostałem od nich maila że transakcja odrzucona, a dziś że kasę cofną mi na konto bankowe.

    I teraz pytanie; czy ktoś z Was miał podobny przypadek? Czy to może mieć coś wspólnego z tym całym zamieszaniem wokół pokera on-line?
    MMMMega problem miał nasz kochany anoxic.
    Może warto mieć na PS jakąś rezerwę a nie z kilkoma dolkami poniżej minimum cudować wpłatę. Może także wystarczyło kupić paysafecard z pewnością byłoby łatwiej kochany anoxicu.
    Ostatnio edytowane przez lilu80 ; 10-11-2009 o 13:22 Powód: nie było kropki po anoxicu