Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Gdańsk. Stary, piękny.
    Posty
    13
    Małe pytanko odnośnie miejsca zakupu książek.

    Na niemieckim amazonie jest duzo drożej, ale zastanawiam się jak wygląda zysk w postaci tańszej przesyłki?

    Rozgryzał ktoś kiedyś może ile książek trzeba zamówić ze stanów żeby opłacało się zapłacić za droższą (tak podejrzewam) przesyłkę czy może zakup na amazon.de nie opłaca się w żadnym przypadku? Ile czeka się na przesyłkę od naszego zachodniego przyjaciela? A ile od wuja sama?
    Dzięki za odpowiedzi.

    Ps.
    Gram na żywo z amatorami (takimi jak ja - totalne zielonki) i jako człowiek obcujący z psychologią widzę co do mnie mówą, widzę gesty, widzę jak spoglądają w karty. Częściowo pojmuję ich zachowanie. Ale... brak mi wiedzy typowo skierowanej na pokera... zatem pytanie...
    jest ktoś może w posiadaniu: Caro's Book of Poker Tells? Jeśli tak prosił bym o 'znak'.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    na przesylke od wuja sama czeka sie straaaaaaasznie dluuuggoooo /dla przykladu: 23 grudnia zamowilem 2 ksiazki... Przyszly tak okolo 10 stycznia. Natomiast zamawialem niedawno z www.amazon.co.uk - i ledwo co zdazylem zapomniec o nich a juz byly (czytaj kilka dni - ile dokladnie nie pamietam ale naprawde krotko). Co do cen to poprostu sprawdz to samemu na obu stronach i bedzeisz wiedzial jakie sa roznice w cenie... 5 minut ci to zajmie.

    Odpowiedz na pytanie 2gie... Daje znak

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    2rock: jakie sa koszty przesylki z tego amazona do nas?

  4. #4
    2rock, a byłaby jakaś możliwość pożyczenia mike'a caro w celu przejrzenia go? (w dobie kserokopiarek takie przejrzenie nie zajmie dłużej niż pół godziny)

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!
    Jakie sa formy platnosci na tych stronach??

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    bugilugi: sprawdz na stronce !!! . tajemny: jestes z 3miasta?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    2rock: doczytalem tylko ze mozna karta placic.. a to mnie bawi

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez szogo
    2rock: jakie sa koszty przesylki z tego amazona do nas?
    Powtarzam prosbe

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Propo ksiazek; zamiawial ktos ksiazke z PS za punkty zbierane w czasie gry? Jest tam jakas szczegolnie godna uwagi?

  10. #10
    peryferie gdańska, ale w dni powszednie codzień jestem w copocie.