Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Siemanko sorry wiem że gdzieś to było przeszukałem 2+2 tlpoker i tutaj i nie mogę znaleźć jaki będzie najlepszy program do nagrywania filmików z moje gry w pokerka i odrazu jakby ktoś podał link do instrukcji jego obsługi było by super. Jeśli nie w tym miejscu założyłem topić proszę o przesunięcie go

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    sprawdz jeszcze camtasia , kapitalny jest.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    oki dzieki wielki

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    ten camstudio fajny nagrywa się naprawdę łatwo ale niema głosu jakoś nie umie załączyć albo coś

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie uzywam, ale moze tutorial cos pomoze? napewno w opcjach cos jest.
    Using Camstudio to Screen Record Video Tutorials

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    10
    Ja osobiście polecam Hypercam 2. Bardzo łatwy w obsłudze i chyba zre3sztą darmowy program do nagrywania. Posiada opcję nagrywania konkretnie wskazanego okna więc nie będziesz kręcić pozostałej części pulpitu i nie będzie później trzeba nagranego obrazu kadrować ani obrabiać. Programik ten stosowany jest do robienia filmików z przeróżnych gier komputerowych. Myślę że będzie Pan zadowolony Pozdrawiam.

  8. #8
    Darmowy i prosty programik do nagrywania pulpitu to AutoScreenRecorder Free. Pobrać możesz na tej stronie Programy komputerowe do pobrania, też jest tam wyjaśnione jak mniej więcej to obsługiwać. Też ma opcję nagrywania wybranego okna lub fragmentu pulpitu.