Zobacz wyniki ankiety: o której godzinie powinny być organizowane przez PS turnieje dla Polaków?

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 18.00

    9 14.06%
  • 19.00

    11 17.19%
  • 20.00

    44 68.75%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Turnieje dla Polaków przez PS organizowane są ok godz. 20.00. Jak dla mnie jest to troszku poźno z racji tego, że taki turek kończy się po północy. Jeżeli ktoś pracuje nie zawsze jest to zbyt wygodne. Osobiście uważam, że takie turki powinny się zaczynać ok godz. 18.00 lub ewentualnie ok 19.00. Jak sami uważacie?
    Ostatnio edytowane przez lilu80 ; 05-11-2009 o 09:34 Powód: jak ktoś pracuje na I zmianę

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Myślałem że tylko znani gracze mogą na PSie postulować takie zmiany.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Z drugiej strony, niektórzy pracują do 18-19 i nie będą mieli możliwości zagrania w takim turnieju. Wg mnie, 20.00 jest jak najbardziej OK. Nawet mogłby się zaczynać później.

    Edit: odpowiedzi są tendencyjne i wskazują chęć Autora do zmiany godzin rozpoczęcia turniejów na wcześniejsze. Ja bym zaznaczył 21.00, gdyby była tak odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez blind_cowboy ; 05-11-2009 o 09:25

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Nie pomyślałeś, że może nie mają na to czasu aby proponować zmiany!
    Co za dzwiaczne kolejne stwierdznie. Ręce opadają.
    Kolego ośmieszasz się tymi swierdzeniami typu tylko znani gracze itp
    Każdy ma jakieś swoje zdanie.
    No może ty kierujesz się tylko tym i nie masz swojego zdania bo chesz się przypodobac innym graczom.
    A co do tego kto postulować powinien zmiany to uważam, że większość.
    To nie komuna!

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez blind_cowboy Zobacz posta
    Z drugiej strony, niektórzy pracują do 18-19 i nie będą mieli możliwości zagrania w takim turnieju. Wg mnie, 20.00 jest jak najbardziej OK. Nawet mogłby się zaczynać później.

    Edit: odpowiedzi są tendencyjne i wskazują chęć Autora do zmiany godzin rozpoczęcia turniejów na wcześniejsze. Ja bym zaznaczył 21.00, gdyby była tak odpowiedź.
    Zgadza się niektórzy pracują do pożniejszych godzin inni wcześniej mają czas. Co do tego, ze powinna być w ankiecie godz.21 to fakt (przoczenie)

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Cytat Zamieszczone przez lilu80 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że w końcu ktoś z PS np p.Piotr odpowie dlaczego tak się dzieje, że avatary czsami nie są widoczne.
    Bo jak widzę obecnie oni odpowiadają tylko osobom znanym na PS!!!
    Twoje słowa, więc trzymaj się swojej teorii i poczekaj aż ktoś znany zaproponuje zmianę godziny.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Twoje słowa, więc trzymaj się swojej teorii i poczekaj aż ktoś znany zaproponuje zmianę godziny.
    W sumie p.Piotr odpowiedział :P
    "Tego typu uwagi najlepiej przesyłać bezpośrednio do supportu"
    Co do tego kto może i czy w ogóle proponować zmiany faktycznie jednak dobrze by było jak by ktoś z PS się wypowiedział.
    Możliwe, że faktycznie tak jest, że tylko znani mogą proponować zmiany a nie np większość.
    Zapytajmy p.Piotra lub p.Macieja w tej sprawie. Może ktoś z nich odpowie. Przesyła więc prośbę do nich o ustosunkowanie się do tej kwestii.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wszystko jak najpóźniej, o tej porze normalnie wstaję więc jeśliby mnie naszło to zdążę zagrać

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    A ankiecie jak słusznie zauważył blind_cowboy przeoczyłem zamieszczenie godzin poźniejszych. Jeżeli ktoś uważa jednak, że powinny być to poźniejsze godziny proszę zaznaczyć odpowiedź 20.00 co będzie oznaczać, że godziny poźniejsze są jak najbardziej właściwe.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    10
    20:00 jest spoko wsumie zawsze zdąży człowiek uśpić żonę jakimś nudnym filmem żeby nad głową nie stała i żeby właśnie na rozmowy o malowaniu pokoju jej nie brało Pozdrawiam