Zobacz wyniki ankiety: o której godzinie powinny być organizowane przez PS turnieje dla Polaków?

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 18.00

    9 14.06%
  • 19.00

    11 17.19%
  • 20.00

    44 68.75%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Zmiany zaproponować może każdy wysyłając maila po angielsku na adres ideas@pokerstars.com lub po polsku na adres support@pokerstars.pl.

    Jeśli chodzi o godzinę rozgrywania Ligi PokerStars ChipTopGear to 20:00 jest optymalna dla naszej strefy czasowej (świadczyć o tym może choćby wysoka frekwencja w pierwszym turnieju).

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    gdzie są te freerolle dla Polaków, bo nie mogę znaleźć nigdzie ? a już chyba czwarty raz o nie pytam na forum

  3. #13
    Turnieje Ligi PokerStars CTG w oprogramowaniu PokerStars.pl znajdują się w zakładce: „Turnieje” – „Lokalne”. W "Filtrze Turniejów" można wpisać "CTG".

  4. #14
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    gdzie są te freerolle dla Polaków, bo nie mogę znaleźć nigdzie ? a już chyba czwarty raz o nie pytam na forum
    Może nikt z PS nie chce oficjalnie przyznać, że promocja się skończyła Bo ja ich też szukam, albo chociaż wzmianki oficjalnej, że ich już nie ma / nie będzie. I ani śladu, nie tylko tu, ale w ogóle w necie... nawet teraz - pytasz o freerolle, a dostajesz odpowiedź o turniejach za 3,30$ - bardzo na temat

    Szkoda, była dobra zabawa na w miarę znośnym poziomie (ze względu na możliwość ugrania jakiejś nagrody już za niższe miejsca chyba było troszkę mniej ryzykantów, niż np. w Daily Eighty Grand itp. turniejach). Było, ale najwyraźniej się SKOŃCZYŁO
    Ostatnio edytowane przez Fish09 ; 10-11-2009 o 12:38

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Co to za frajda była w tych free jak grało full osób a turek trwał do 3 rana i można było wygrać ~45 usd. Szkoda czasu. A 3,3 usd to też jak free. Powinno być nawet za dyszku i inna struktua blindów lecz wtedy na pewno turek musiałby się zaczynać wcześniej tak, żeby nie grać do rana. A ponieważ i tak dla większości g.20.00 jest odpowiednia to 3,3 przy tej strukturze blindów i tej godzine jest OK.