Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 113

Wątek: Piłka nożna

  1. #91
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    chyba stracil respekt na osiedlu

  2. #92
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215

  3. #93
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Alvaredo wdał się w bójkę i szybko posłał napastnika na ziemię. Wściekłego golkipera musieli uspokajać koledzy z drużyny i piłkarze Ajaksu. Sędzia za jego zachowanie ukarał go czerwoną kartką.
    Czerwona kartka jednak słuszna. Samoobrona to jedno (choć w sumie nie bardzo widać, żeby bramkarz był nawet zaatakowany), a kopanie leżącego to co innego.

  4. #94
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    brawo dla trenera pokazal ze ma charakter a pilkarze sa dla niego najwazniejsi jak dostana za to kare to tylko sie osmieszy ta liga

  5. #95
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ten samobój jest mega .

  6. #96
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jak widzę takie zdjęcie to tylko jedna myśl przychodzi mi do głowy - Polska piłka jest gówno warta. Co z tego, że w ekstraklasie pada dużo ładnych goli itp. skoro potem to co widzimy w wykonaniu reprezentacji to absolutne zero. Jeszcze mi się przed chwilą przypomniało jak Smuda w wywiadzie po losowaniu grup na Euro powiedział: " ja podczas tego losowania sobie uświadomiłem, że jestem trenerem reprezentacji".

    Ostatnio edytowane przez martino ; 24-12-2011 o 12:01

  7. #97
    Dołączył
    Dec 2011
    Przegląda
    Malta
    Posty
    232
    Footbonaut vs kataloński dziad



    Borussia Dortmund jest pierwszym klubem na świecie, który postanowił wykorzystywać w codziennym treningu futurystyczną machinę do odbioru i podawania piłki zwaną Footbonaut. Wg Kloppa machina w bardzo krótkim czasie może znacznie poprawić umiejętność przyjęcia piłki w każdej niemal sytuacji, szybkość odgrywania i utrzymanie koncentracji.

    całe info:
    http://www.sport.pl/pilka/1,64946,12...ski_dziad.html

  8. #98
    Dołączył
    Dec 2011
    Przegląda
    Malta
    Posty
    232
    Footbonaut vs kataloński dziad



    Czy jednak Footbonaut jest lepszy niż tradycyjna gra "w dziada"? Gdzie tempo potrafi być równie nieprzewidywalne, siła uderzenia zmienia się co i rusz. Czy uderzenia ludzką stopą, obutą w piłkarskie korki zdoła oddać najlepszy nawet robot? Pisałem już przy recenzji świetnej książki Grahama Hunetera o Barcelonie jak jak wielkie znaczenie przypisywane jest w Barcy do gry w dziada, zwanej tam rondo. W dziada nie gra się w samotności vs komputer, ale zawsze w grupie kolegów i rywali. Dziad uczy precyzyjnego podawania pod presją, gdy rywal naciska, a piłkę wolno uderzyć tylko raz. Żywy rywal, a nie zmieniające się światełko. Jednocześnie dziad uczy też inteligentnej presji i mądre naciskanie rywala z piłką, czego już w Footbonaut brakuje.

    całe info:
    http://www.sport.pl/pilka/1,64946,12...ski_dziad.html

  9. #99
    Już chyba nikt nie twierdzi, że liga angielska jest lepsza od hiszpańskiej... to co w tym sezonie pokazuje (pomijam Real i Barcę) Valencia, Atletico, Malaga i Levante budzi podziw. A anglicy w pucharach? Chelsea w marnej (jak na ich ambicje) LE, City za burtą...

  10. #100
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Skoro n ma prawa do Ligi Mistrzów a Canal+ do ligi angielskiej, to po ich połączeniu jak mniemam można te wszystkie rozgrywki na jednej platformie oglądać? Ile by kosztował abonament za taką przyjemność?