Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 113

Wątek: Piłka nożna

  1. #31
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Taa jasne. To w jaki sposób będą kręcić wałki? Blatter widzi coraz większe wkurwienie to powie parę słów i na jakiś czas uciszy najgłośniej krzyczących. Taki Lato światowej piłki. A to stary łapówkarz i nic więcej.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    YouTube - Real Madrid - Villarreal (Ronaldo).avi

    co wsadzil to nie mam pytan...

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    123
    Nice.

    Dlaczego on ma na koszulce "Ronaldo" ???

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Bo tak się nazywa?

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    no marketingowo niezle zjebali. nawet ma ten sam numer co tamten

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    no tez jak dla mnie troszke niefajnie, bo Ronaldo wcale "anonimowy" nie byl...powinno byc C. na koszulce bo to wyglada tak jakby byl tylko jeden Ronaldo ten z Portugalii...albo tak jakby tamten musial cos dodawac przed,a przeciez byl pierwszy

    ale po bramce mi zaimponowal,na koszulce pod spodem mial napisane MADEIRA, tam sie urodzil,teraz tam jest sajgon bo mega powodz widac mimo milionow na koncie,i niewatpliwego narcyzmu az tak nasrane we lbie nie ma i yyy nie zapomnial gdzie sie urodzil

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Uważasz że istnieje jakaś korelacja między bycie narcyzem i posiadaniem milionów na koncie a pamięcią gdzie się urodziło?

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Uważasz że istnieje jakaś korelacja między bycie narcyzem i posiadaniem milionów na koncie a pamięcią gdzie się urodziło?
    no troszke tak
    w sensie takim ze narcyz jest tez pewnie egoistą wiec mysli o sobie a nie o jakiejs wysepce w Portugalli no a miliony ktore dostaje w Madrycie tez pewnie nie przypominaja mu za bardzo o Maderze,bardzo latwo jest zapomniec gdzie sie stawialo pierwsze kroki jesli nastepne sa o wiele lepiej oplacane...moglby to olac i na konfie wspomniec ze laczy sie w bolu albo cos takeigo a tu pyk z wolnego na 1-0 i MADEIRA pod koszulka jak dla mnie +1

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Ostatnio edytowane przez Pitshot ; 05-03-2010 o 01:36