Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Wątek: Piłka nożna

  1. #21
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Teraz mamy zapewnione wyjście z grupy
    Z jakiej grupy?

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    weeskacz, ale o co Ci chodzi?

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Mój błąd trochę się zapędziłem. Chodziło mi o miejsce w finałach z pominięciem grup eliminacyjnych. No ale chyba nikt nie ma wątpliwosci, że gdybyśmy nie byli organizatorami to nie gralibyśmy w Euro2012.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    ciezko powiedziec, wczoraj rozlosowali grupy, z ktorych wynika zebysmy z nich nie wyszli.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    nie mowie ze to co Polskie to zleee,chodzilo mi o to ze tam jest stary i mlody a u nas 2 starych...wygladalo tak ajkby u nas pilka umarla z era Bonka,Szarmacha

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    "W corocznym plebiscycie na najlepsza druzynę województwa lubuskiego pierwsze miejsce zajęła druzyna Łks-u Łęknica pozostawiając w pokonanym polu takie firmy jak min. GKP Gorzow,Orzeł Międzyrzecz czy Czarnych Żagań. Jest to największe wyróżnienie w ponad 60-letniej historii naszego klubu.Na sukces złożyło się min. awans z ponad 20-punktową przewagą do klasy okregowej, pierwsze miejsce po rundzie jesiennej w okręgówce oraz fakt ze nie przegralismy meczu ligowego na własnym boisku przez ponad dwa lata. Wszystkim piłkarzom, trenerom oraz działaczom gratulujemy tego sukcesu." qoute from official site

    ajajajjajajjjjjjjj i am your butterfly ogiennnnnnnnn
    musialem sie przypucowac

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Reprezentacja Polski zagra z odwiecznym rywalem na otwarcie Stadionu Narodowego - Sport w Onet.pl

    mecze z najlepszymi drużynami, pewne wjeby...ciekawe jak to wpłynie na ich grę na euro2012

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    mam kolejnego chetnego na pilke w tygodniu w centrum wawy - czy ten tamt juz upadl?

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Gdybym bym z Wawy pewnie bym z wami zagrał