Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 113

Wątek: Piłka nożna

  1. #11
    nie ma sensu się sprzeczac czy powinna byc zolta czy czerwona - to juz kwestia interpretacji zagrania przez sedziego.
    fakt jest jednak taki, że przepisy jasno mowia o zakazie ataku na przeciwnika wyprostowaną nogą i nic tutaj akurat go nie tłumaczy
    na boisku trzeba myslec co sie robi, zwlaszcza wypadaloby tego oczekiwac od gracza ktory innemu w taki sposb juz zlamal noge; dodatkowo fakt, ze podobnie zagral znowu w meczu z anderlechtem wskazuje raczej na brak mpozgu i instynktu samozachowawczego

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Wiem ze to nie Pilka nozna ale to samo sie dzieje na meczac pilki noznej a to sa chyba najlepsi kibice...
    YouTube - Panathinaikos fans - horto magiko
    I wez tam badz przeciwnikiem koniczynek i graj...

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=JuvOIw4Mmiw[/YOUTUBE]

    To i tak było najlepsze...

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    nie wiem czy ktos czyta ten watek...ale nie chce "brudzic" w innych wiec napisze tutaj
    Co sadzicie o Luisie Suarezie z Ajaxu???
    Dzisiaj ogladalem kawalek spotkania z Rodą(btw w bramce stal Tyton) Luis strzelil 4 gole,jest najskuteczniejszym strzelcem w europie,wielu mowi ze to najlepszy napastnik "do wyjecia" w tej chwili...
    Z drugiej strony wielu mowi ze Liga Holenderska jest slaba,ze ajax nawet nie jest liderem itd.

  5. #15
    Z tej "slabej" ligi wywodzi sie van Nistelrooy ktory poradzil sobie i w MU i w Realu. Ale tez Huntelaar ktory jak sobie radzil widzielismy w Realu. Zobaczymy jak pojdzie w swiat ale widzialem ze napierdala brame za brama. Ajax to chyba najlepsza trampolina dla pilkarza w Europie. Ta slynna szkolka i praca z mlodzieza tylko pozazdroscic. Ale ja do mistrzostw nie spodziewalbym sie jakis spektakularnych transferow...

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    losowanie grup w kongresowej...zrobilo mi sie strasznie smutno...bo patrze wychodzi Blochin,Sheva u nas Boniek,Szarmach...niby wszystko Ok NIBY bo u nich wyszlo 2 pilkarzy,u nas tez 2 pilkarzy,tylko ze Shevchenko pare miesiecy temu malo nie wykopal Interu z LM,a Boniek z Szarmachem pilki juz nie kopia...
    to chyba symboliczne,Ukraina ma kogos starego, i moze nie mlodego ale gwiazde swiatowego formatu jakby nie bylo sprzed 1-2-3-4 lat a my dwóch starszych panów ktorzy kiedyś jak to mowi Boniek grali w pilke krotko i slabo...
    i redaktorki moga mowic w sportowej niedzieli,tvp,polsacie jaki to sukces itd. ze losowanie jest u nas a nie na ukrainie,ze u nich ciagle sie boja czy zdaza,a u nas Platiniemu sie wszystko podoba...ale to Ukraina powalczy na tym Euro a my jak w tym Polskim filmie bedziemy robic za STATYSTÓW i to slabych

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Moglby wyjsc Dudek, ale mieli mecz.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Moglby wyjsc Dudek, ale mieli mecz.
    Tam nie wyszedł, a tutaj by wyszedł?

    @Szadinho
    Nie rozumiem dlaczego narzekasz. Polacy zagrają w Mistrzostwach Europy, mają zapewnione wyjście z grupy. Czego jeszcze chcieć?
    A tak poważnie to może dożyjemy jeszcze momentu kiedy to będzie zasłużone i wywalczone. Jednak w tym celu należy rozwiązać PZPN i zbudować związek na zdrowych zasadach. Zrobić ligę w której nie będzie miejsca na przekręty, a piłkarzom obciąć po kilka zer w kontraktach bo za ciężko im się gra kiedy staje się gwiazdą już w momencie składania autografu. Zresztą obecne pokolenie niestety i tak już trzeba spisać na straty. Skupić się należny na 5 latkach którzy z większą pasją kopią piłkę niż kolegów i im umożliwić rozwój. A tym drugim od razu dawać dożywotni zakaz stadionowy. Wtedy być może piłka nożna będzie zasługiwała na miano najpopularniejszego sportu w tym kraju. Być może...

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A tak poważnie to może dożyjemy jeszcze momentu kiedy to będzie zasłużone i wywalczone.
    Jak mnie pamięć nie myli to poprzednie Euro wywalczyliśmy sami...

    Nie jestem zwolennikiem tego co się dzieje w polskiej piłce, ale jestem daleki od typowego polskiego narzekania na wszystko co nasze.

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No ostatnio zadebiutowaliśmy, ale tylko jako statyści. Teraz mamy zapewnione wyjście z grupy, ale jeśli musiałbym postawić $ to raczej postawiłbym, że na tym się skończy.

    Absolutnie jestem przeciwny narzekaniu na coś dlatego, że nasze. Ale jeśli chodzi o polską piłkę to będąc brutalnie szczerym należy powiedzieć "jaki koń jest każdy widzi".