Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Drodzy pokerzyści!

    Kilka miesięcy temu zwróciłam się do Was z prośbą o pomoc w realizacji mojego badania poświęconego pokerowi, potrzebnego do mojej pracy magisterskiej. Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory zgodzili się pomóc. Potrzebuję jeszcze jednak dokłanie 16tu osób badanych aby móc liczyć wyniki. Proszę zatem jeszcze raz o pomoc.Poniżej załączam treść postu wcześniejszego. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt bezpośredni. Z góry dziękuję i liczę na Was

    Zwracam się do wszystkich z gorącą prośbą. Jestem studentką ostatniego roku psychologii zarządzania i marketingu na SWPS we Wrocławiu i temat swojej pracy magisterskiej postanowiłam poświęcić pokerowi (jako że również jestem zapalonym graczem). Szukam w związku z tym osób chętnych do wzięcia udziału w moim badaniu, które polega na wypełnieniu kilku testów (nie zajmuje to więcej niż 20-25 min). Zaznaczam przy tym, że testy te są zupełnie anonimowe. Jeśli ktokolwiek byłby chętny i zechciał pomoć studentce pokerzystce w zebraniu wyników, których musi być pokaźna ilość to proszę o kontakt. Z osobami z Wrocławia chętnie spotkam się osobiście (czy to na turnieju czy zwyczajnie by przekazać test) reszcie mogę zaproponować wysłanie arkuszy listem na wskazany jakikolwiek adres, wraz z kopertą zwrotną i znaczkiem. Oczywiście udział w badaniu jest dobrowolny.

    Liczę na Was! Pozdrawiam serdecznie!

    Magda pokerzystka

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    W razie czego jest jeszcze druga liga we Wrocławiu

    http://forum.pokerzysta.pl/dolnoslas...en-2009-a.html

    średnio przychodzi koło 50 osób...napisz w ich temacie, na pewno pomogą


    Dołącz do naszej akcji

    Poker to nie hazard - chcemy wyjścia pokera z szarej strefy! - Akcja na rzecz legalizacji pokera sportowego! Wejdź na stronę i poprzyj nas, oddając swój głos.
    Profli na naszej-klasie: Logowanie do nasza-klasa.pl.

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    a nie łatwiej podesłać taką ankietę na mejla, z możliwością elektronicznego zaznaczenia odpowiedzi?

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez krzychu KSU Zobacz posta
    a nie łatwiej podesłać taką ankietę na mejla, z możliwością elektronicznego zaznaczenia odpowiedzi?
    Był już watek na ten temat i tam Magda wyjaśniała dlaczego nie może tak zrobić.

  5. #5
    Nie mogę wysyłac testów drogą elektorniczną ze względu na ich SPECYFIKę oraz PRAWA AUTORSKIE.
    Pozrawiam,
    Magda

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    panowie, na 3-1 juz dawno by było



    a tak na powaznie to zycze powodzenia

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    lepiej jedz na jakis usop czy ept i tam porozdawaj, bo ludzie z forum niechetnie dadza ci do siebie imie nazwisko i namiary.

  8. #8
    Jednak chętnie co potwierdza ilość rozdanych za pośrednictwem tego portalu testów

  9. #9
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    to wplynie na jakosc propki

  10. #10
    Znajdą się jeszcze jacyć chętni?