Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Prosze o pomoc

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    11
    Mam pewien problem z wyplata srodkow z PokerTime. Mianowcie sytuacja przedstawia sie tak :

    Utworzyłem konto poprzez PokerSavvy , wplacilem srodki na nie, jednakże pomimo bardzo malej ilosc osob tam grajacych zlecilem wyplate ... po weekendzie dostałem mail o przetwarzaniu mojej wyplaty. Wszystko ok jednak nie moglem sie zalogowac na konto pokerowe ktore z nieznanego mi powodu zostało zablokowane.Napisalem do nich z jakiego powodu zostało ono blokniete i otrzymalem taka odpowiedz :


    Hi Marcin



    Thank you for contacting the PokerTime support desk.



    I have reviewed your account and noted that the Player Security Department locked the account due to discrepancies found on it. Please understand that the decision has been made is final and the account will remain locked.

    Regards


    Chane

    Poker Support Desk



    Pomyslalem ze chodzi o zwykla procedure weryfikacji danych. Jednak nadal była cisza z wyplata. Napisalem znowu , kiedy otrzymam pieniadze itp. Taka oto odpowiedź :


    Hi Marcin

    Thank you for your email.

    Marcin, I have reviewed the account and I can confirm the following.

    The account has been locked by our Player Security Company. You are sharing certain registration information with other players.

    This is not allowed and therefore the account was locked.

    Please note that their decision is final and the withdrawal you requested will not be processed.

    Kind regards
    Kerwin
    Poker Time Support Desk



    Nie rozumiem do czego oni zmierzaja w kazdym badz razie nie jest to konto zrobione po raz wtory na te same. ( o chipsdumpingu nie wposminajac nawet )


    Rzecz dla mnie oczywista ze mam prawo domagac sie wyplaty srodkow tym bardziej ze nie sa to małe pieniadze ( przynajmniej jak dla mnie )


    Poradzi mi ktoś co w takiej sytuacji robić ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Spróbuj napisac w takim razie do pokersavvy, moze oni pomoga.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Troche sie uśmiałem, bo pamietam że ktoś tem room polecał, a mi osobiście tez nie udało sie wyciągnąć kasy. Nie pamietam już dokładnie o co chodziło, ale po paru dniach przepychanek(coś musieli sprawdzić?, za małą kwote chciałem wypłacić) dostałem mail że pieniądze zostaną wypłacone.Wpłaciłem 20$ i grałem FR(nie istnieje ruch na micro)do wymaganych 50$ musiałem dograć w black jacka. Po jakims czasie wszedłem na poker time i pieniądze nadal tam były. Nie pamietam o co chodziło, ale pieniędzy nie mogłem poprostu wypłacić