Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Nl100 Kk Deep

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    moze tak byc, prawde powiedziawszy gdybym wiedzial jaka jest najlepsza linia to bym nie wrzucal na forum

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Hmmm chyba bym wolał checknąć river, ze względu na możliwy u niego AsKs i blef miss draw'a (1/2 na flopie, check behind turn - AA raczej by uderzał). Pozatym z QQ on też tam nie zrobi check behind.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Hmmm chyba bym wolał checknąć river, ze względu na możliwy u niego AsKs i blef miss draw'a (1/2 na flopie, check behind turn - AA raczej by uderzał). Pozatym z QQ on też tam nie zrobi check behind.
    reg w 3betowanym pocie imo by gral albo przynajmniej wzial to pod uwage majac J-hi flop, ale wydaje mi sie, ze c/c jest jednak lepszy od b/f

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    moze tak byc, prawde powiedziawszy gdybym wiedzial jaka jest najlepsza linia to bym nie wrzucal na forum
    hehe ok, dzieki. A odnosnie tego 4beta to pytalem bo podobnie jak uczniak czasami vs. jakis super nit strzele tego 4beta bo z AA raczej dostane 5b albo jakis shav i mam imo ez fold. Chociaz z tymi ludzmi to c wie czasami.
    Juz ci nie smiece, teraz powiedz jak sie skonczylo?

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    hehe ok, dzieki. A odnosnie tego 4beta to pytalem bo podobnie jak uczniak czasami vs. jakis super nit strzele tego 4beta bo z AA raczej dostane 5b albo jakis shav i mam imo ez fold. Chociaz z tymi ludzmi to c wie czasami.
    Juz ci nie smiece, teraz powiedz jak sie skonczylo?
    hej hej, ja pisalem wlasnie ze vs. jakis super nikt NIGDY nie strzele tego 4beta, a NIE ze czasami to zrobie