Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 193
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    od zawsze marzył mi się jakiś dłuższy pobyt za granicą a teraz nadarza się ku temu okazja Powiedzcie jeśli się orientujecie:
    - gdzie za granicą, my polacy możemy legalnie grać w pokera online?
    - ile kosztuje utrzymanie w tym kraju?chodzi mi tu głównie o jakieś mieszkanie
    - czy jest ktoś chętny na taki wyjazd?;]

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Hmmm, ja siedze w UK jak juz pisalem, ale nie ze wzgleduow pokerowych.
    moge komus pomoc ze startem np poprzez ugoszczenie na poczatku.

    Grac mozna legalnie choc chyba nie na wszystkich poker roomach a na tych co maja wykupiona licencje angielska - np unibet. ale nie interesowalem sie tym dokladnie bo za duzo czytania.

    Utrzymanie nie wiem ile kosztuje bo nie prowadze bardzo oszczednego trybu zycia a wygodny. Ale sadze ze wegetacje mozna tu zaczac gdzies na poziomie okolo 500 funtow / miech ( Birmingham ).

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Ja tez myslalem nad takim wyjazdem ale nie mam za bardzo z kim, a samemu to jednak troche lipa

    Chodzi mi po glowie tajlandia, bo tanio i bajkowo, morze słońce palmy Jestem jednak otwarty na propozycje

    Co do tajlandii to za 1-1,5k zł mozna wynajac apaertament w bangkoku. Na wyspach za 2-3k apartament/domek z basenem

    Przykładowe ceny z Ko Samui http://www.samuiphanganproperties.co...i-phangan.html

    10.000THB to mniej wiecej 850zł

    Jeśli chodzi o koszty życia to kumpel wrocil niedawno stamtąd i mowil ze czuł sie jak bogacz
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 03-11-2009 o 17:02

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Chodzi mi po glowie tajlandia, bo tanio i bajkowo, morze słońce palmy Jestem jednak otwarty na propozycje

    Co do tajlandii to za 1-1,5k zł mozna wynajac apaertament w bangkoku. Na wyspach za 2-3k apartament/domek z basenem

    Przykładowe ceny z Ko Samui Villa and House Rental Koh Samui.Villa House for Rent.Samui Phangan Properties CO LTD

    10.000BTH to mniej wiecej 850zł

    Jeśli chodzi o koszty życia to kumpel wrocil niedawno stamtąd i mowil ze czół sie jak bogacz
    no tam to bardzo chętnie. Ewentualnie Japonia, ale tam z kasą to już chyba nie jest tak kolorowo. A jaki jest koszt samego wyjazdu do Tajlandii? Samolot itp.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Zle to bilson nie wyglada Jak zdecyduje, ze szukam tajki to jade

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    No ja bym sie do takiej Tajlandi na pare miesiecy wybral:]

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Tajlandia jest super, pozaty mabrdzo tanio Niestety bilet bardzo drogi, dlatego jak sie juz wybierac to na kilka miesiecy...

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    10.000THB to mniej wiecej 850zł
    1000zl

    a jak tam z netem?
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 03-11-2009 o 17:52

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    1000zl
    870

    Kurs THB, bat w Money.pl

    Co do biletów to kumpel który właśnie wrócił kupił w jakiejs promocji za niecale 2000zł w obie strony.
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 03-11-2009 o 18:07

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Zle to bilson nie wyglada Jak zdecyduje, ze szukam tajki to jade
    albo ladyboya