Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Niby tak, ale do wypłacenia. 1k sp=1k$. Kwestia końcówek. Kazdy pkt to 1$ i chyba pokersavvy opłaca sie robic dopiero od nl25.
    Moim zdaniem można zaczynać grając nl10, a savvy pomoże wejść na nl25, a nawet nl50. Ja wyrabiałem jak grałem nl10, a savvy pozwoliło mi wejść na nl25, a i tak wyrobiłem jakoś powyżej 10 roomow, bo na innych miałem już konta, teraz zaczynam od nowa, ale na siebie %-) Jedni mówią, że tylko i wyłącznie skill upoważnia nas do lvl up, a nie hajs z bonusów, co jest prawdą, ale z drugiej strony jeśli roll pozwala trzeba iść wyżej, chyba, że nie damy sobie rady na danym limicie wtedy schodzimy na poprzedni

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Czy jeśli załozę konto na dziewczynę i konta pokerowe na nie to nie bedzie problemow?
    czy pokerroomy robią problemy jesli wplacam ze swojego konta MB? czy lepiej zalozyc nowe na nią?
    czy dane z pokersavvy jak imie i nazwisko musza sie zgadzac z pokerroomem?
    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 22-06-2010 o 14:32

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Czy jeśli załozę konto na dziewczynę i konta pokerowe na nie to nie bedzie problemow?
    czy pokerroomy robią problemy jesli wplacam ze swojego konta MB? czy lepiej zalozyc nowe na nią?
    czy dane z pokersavvy jak imie i nazwisko musza sie zgadzac z pokerroomem?
    Nie będzie problemów jeśli są różne adresy zamieszkania itp. Konto MB lepiej założyć na dziewczynę lub ewentualnie dodać jej adres email do swojego konta MB i przy wpłacie ustawić jako adres główny (wtedy pokerroom zobaczy wpłatę z maila dziewczyny).

    3. Nie wiem