Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez piszczek Zobacz posta
    otrzymałem dzisiaj wiadomość od Pokerstars, że otrzymasz bonus za kolejne płatne miejsce jednak nie grałem w lipcu, więc mam jeden turniej przerwy a u góry jest napisane, że "w kolejnych następujących bezpośrednio po sobie turniejach" wiec jak to jest w końcu?
    Witam
    Czy ktos juz zna odpowiedz na to pytanie?

  2. #12
    Najbliższy turniej „Turbo Takedown” odbędzie się w niedzielę (27 lutego) o 21:30 CET (nr 358324814).

  3. #13
    W kwietniu po raz ostatni rozegrany zostanie turniej Turbo Takedown. Zostanie on zastąpiony nowym kwartalnym turniejem „Major Quarterly FPP Reward Tourney” (więcej szczegółów wkrótce).

    Ostatni turniej Turbo Takedown o numerze 379809203 odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 21:30 CET. Pula nagród w tym turnieju to $750.000 oraz Audi TT. Dodatkowo gracze mogą liczyć na specjalne bonusy za zajęcie kolejnych płatnych miejsc oraz bounty za członków Teamu PokerStars Pro. Turniej ten znajduje się w zakładce: Turnieje” – „Specjalne” (wpisowe to 3.000 FPP), a satelity do niego w zakładce „Turnieje” - „Satelity” – „FPP” (wpisowe zaczyna się od 8 FPP).

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Buuuuuuuu
    Już chociaż w tym ostatnim turnieju mogliście sobie darować zmniejszenie puli gwarantowanej.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    W kwietniu po raz ostatni rozegrany zostanie turniej Turbo Takedown. Zostanie on zastąpiony nowym kwartalnym turniejem „Major Quarterly FPP Reward Tourney” (więcej szczegółów wkrótce).
    Wiadomo już coś na temat tego nowego turnieju?

  6. #16
    Jeszcze nic nie wiadomo.