Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Podczas sesji bardzo mnie denerwuję, położenie HUD`a na stole tzw. niektóre zasłaniają przyciski lub liczbę żetonów.

    Podczas zmieniania miejsc tj. PS (usiądź tutaj) to statystyki danych graczy zostają w miejscu min. chodzi mi oto, że wraz ze zmiana miejsca HUD zostaje tam gdzie był.

    Jak można zmieniać położenie HUD? oraz da się zlikwidować "background color" tak aby było jak ma Goral?
    Poker Tracker by Góral - Strategia Pokera - PokerTexas.pl | Texas Holdem | Poker online | Zasady pokera | Relacje Live

  2. #2
    Kliknij prawym i przeciągnij gdzie chcesz. Easy

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Konkretne staty przesuwasz naciskając na nie prawym klawiszem myszy i przesuwając. Potem klikasz w ikonkę PT (taki mały kwadracik na górze stołu) i z rozwiniętego menu wybierasz "Save layout".

    A co do przezroczystości to w Configure Hud, w zakładce Group, suwak Transfluency ustawiony na maxa w prawo powinien rozwiązać problem (chyba)

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    kurde nie wpadłem na to

    Ręczne przeciąganie jest trochę męczące da się jakoś żeby robiło się to automatycznie?

    Z tym suwakiem to nie pomaga... mam ustawiony kolor czarny.


    Jeżeli możecie to pomóżcie:

    http://forum.pokerzysta.pl/ogolne/13...tml#post307292
    Ostatnio edytowane przez eXe ; 01-11-2009 o 14:40

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez eXe Zobacz posta
    kurde nie wpadłem na to

    Ręczne przeciąganie jest trochę męczące da się jakoś żeby robiło się to automatycznie?
    robisz raz, dajesz save layout i wiecej nie musisz powtarzac tej czynnosci. nastepnym razem wchodzac na stol ulozenie bedzie takie jak ustawiles poprzednio

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    To ja wiem chodzi mi o taką sprawę jak:

    Przy zmianie miejsc statystyki zostają tam gdzie były, nie poruszają się wraz z graczami i tutaj save layout nie pomaga.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez eXe Zobacz posta
    To ja wiem chodzi mi o taką sprawę jak:

    Przy zmianie miejsc statystyki zostają tam gdzie były, nie poruszają się wraz z graczami i tutaj save layout nie pomaga.
    masz ustawione preferowane miejsce przy stole? w sensie, ze zawsze siedzisz w tym samym miejscu? bo to jedyna opcja - musisz wtedy ustawic tez to w PT3, jesli nie masz to znaczy, ze cos nie gra ale ja nie wiem co

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    tak mam to ustawione więc jak to ustawić w PT?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez eXe Zobacz posta
    tak mam to ustawione więc jak to ustawić w PT?
    Zakladka import

    wybierasz z listy poker stars

    po prawej stronie wchodzisz na zakladke preferences

    i tam masz preferred sitting wybierasz swoje ustawienie przy stoliku i powinno byc ok

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Dzięki za pomoc