Strona 79 z 116 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1151
  1. #781
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    To znaczy będzie jak dotychczas bo projekt o grach w internecie jest dopiero w trakcie tworzenia i w tvn24 mówili ostatnio że ma on być gotowy pod koniec stycznia, co tam będzie to jeszcze nie wiadomo, ale pewnie mniej więcej tyle że będzie konrola polskich kont bankowych, na więcej bym nie liczył
    ale np jezeli od nowego roku na koncie nie beda przeprowadzane zadne przelewy itp to chyba nie beda kontrolowac konta by sprawdzic wczesniejsze transakcje, bo przeciez to bedzie dopiero obowiazywac od wejscia ustawy?

  2. #782
    Ja znam taką zasadę ->

    Lex retro non agit - Ustawa nie działa wstecz

  3. #783
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez bet007 Zobacz posta
    Ja znam taką zasadę ->

    Lex retro non agit - Ustawa nie działa wstecz
    Oprócz amtestii maturalnej

  4. #784
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Dokładnie prawo nie działa wstecz, ale wygodnie było by zaopatrzyć się w kartę mb
    Choć te prześwietlanie kont i ogólnie walka z pokerem będzie tylko na piśmie, ale zobaczymy za kilka miesięcy.

    PS: Ja i tak nie mam takich problemów jak wypłaty bo nie ma co ... hehe
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 29-12-2009 o 15:48

  5. #785
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Polacy: rząd nie spełnił naszych oczekiwań
    Tylko 13 proc. Polaków jest zadowolonych z osiągnięć gabinetu Donalda Tuska
    33 proc. Polaków jest zdania, że mijający rok pod względem politycznym był gorszy od poprzedniego – wynika z sondażu GfK Polonia zrealizowanego na zlecenie „Rzeczpospolitej”. Tylko 10 proc. ankietowanych, uważa, że ten rok był lepszy. Dla ponad połowy badanych nie był ani lepszy, ani gorszy.

    więcej:
    Polacy: rząd nie spełnił naszych oczekiwań - Rzeczpospolita
    Polacy: rząd nie spełnił naszych oczekiwań - Rzeczpospolita

    komentarz:
    Donald Tusk na topniejącej krze

    Ulubioną ikoną ekologów jest dziś zdjęcie misia polarnego ze smutkiem patrzącego na topniejącą pod nim z wolna krę. Jak wynika z publikowanych przez nas dziś sondaży, ten poruszający wyobraźnię obrazek coraz bardziej pasuje do sytuacji Donalda Tuska.
    cały:
    Donald Tusk na topniejącej krze Piotr Semka

    Po jakiego grzyba ta propaganda antyrzadowa ?

    Co to niby nam da ?

    Co moze Pis by nam lepsze prawo uchwalil ?

    Przeciez nie chodzi chyba o atakowania rzadu tylko o atakowanie złej ustawy ;p

  6. #786
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    akurat wbrew wczesniejszym oczekiwaniom, ten rzad okazal sie calkowicie 'do dupy'.

  7. #787
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    akurat wbrew wczesniejszym oczekiwaniom, ten rzad okazal sie calkowicie 'do dupy'.
    niby czyim oczekiwaniom, chyba tylko naiwniaków i ogłupionej młodzieży, która nie pamięta że POkemony rządziły już 2-krotnie w latach 90 i zwalczały liberalizm w każdej dziedzinie. a jak tylko powróci legalny poker live to na bank większość pokerzystów dalej będzie głosować na PO.

  8. #788
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    akurat wbrew wczesniejszym oczekiwaniom, ten rzad okazal sie calkowicie 'do dupy'.
    No, nie tak całkowicie. Kilka decyzji mi się podoba - budowa elektrowni atomowej, zniesienie armii z poboru (choć oni to w sumie tylko przyspieszyli), nie "ratowanie" gospodarki na siłę przed kryzysem (tutaj chwalę nie działanie, lecz jego brak, ale dobry rząd powinien wiedzieć, gdzie się nie pchać i niekoniecznie musi wszystko wszędzie regulować, więc tak czy owak jak najbardziej na plus). Ogólnie jednak oceniam ich na minus, nawet nie za ustawę antypokerową (choć to ona przelała czarę goryczy), ale za to, że przez 2 lata ich rządów w zasadzie nie widać żadnych zmian w kierunku liberalizacji gospodarki.

  9. #789
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    niestety nie ma zadnej alternatywy? co czerwoni? napewno nie

    pis tym bardziej zadne leppery itd ani korwin mikke

    ale PO napewno nie dostanie mojego glosu

    sick

  10. #790
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    I to bedzie problem bo nie bedzie tak na prawde na kogo zaglosowac w nasepnych wyborach i duzo ludzi nie bedzie glosowalo w ogole, wiec znow wygra PO albo PIS... i puki nie powstanie jakas duza "Stara-Nowa" partia to bedziemy sie gotowac w tym samym sosie przez nastepne lata...