Strona 84 z 116 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1151
  1. #831
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Artykuł dotyczący dawców inaczej fishy, moim zdaniem wszystko się zgadza - ktoś kto nie ma pojęcia o pokerze i traktuje to jak hazard konczy jak w artykule.

  2. #832
    Do jasnej ciasnej dlaczego i do kiedy bedzie taka sytulacje w której o sprawach dotyczacych świadka pokerowego osądy beda wydawac osoby ktore z nim nie maja nic wspolnego. Granie w pokera dotyczy grajacych w pokera nie ich znajomych rodzin czy quasi ekspertów soooorry! Jezeli jestem nalogowcem i spieprze sobie życie ... to no właśnie jest życie. Piszacy takie artykoly powinni skupic sie na pisaniu tego jakie zagrożenia niesie za soba hazard czy nawet poker, ale tego nie wolno zakazywać bo niby dlaczego? Z ''głupiego'' ustawa zrobimy mądrego sorry ale nie uda sie to nam. Można zakazywać reklamy, można mówić o zagrożeniach a nawet krytykować grajacych ale nie wolno zakazywać gry bo gra to Ja i My!

  3. #833
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez rayo1985 Zobacz posta
    Do jasnej ciasnej dlaczego i do kiedy bedzie taka sytulacje w której o sprawach dotyczacych świadka pokerowego osądy beda wydawac osoby ktore z nim nie maja nic wspolnego. Granie w pokera dotyczy grajacych w pokera nie ich znajomych rodzin czy quasi ekspertów soooorry! Jezeli jestem nalogowcem i spieprze sobie życie ... to no właśnie jest życie. Piszacy takie artykoly powinni skupic sie na pisaniu tego jakie zagrożenia niesie za soba hazard czy nawet poker, ale tego nie wolno zakazywać bo niby dlaczego? Z ''głupiego'' ustawa zrobimy mądrego sorry ale nie uda sie to nam. Można zakazywać reklamy, można mówić o zagrożeniach a nawet krytykować grajacych ale nie wolno zakazywać gry bo gra to Ja i My!
    Człowiek jest "wolny" i może robić co chce...

  4. #834
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    26
    Moim skromnym zdaniem wytłumaczenie osobie nie grającej w texas holdem, iż nie jest to hazard podobny do ruletki, jednorekich bandytów itd. jest bardzo trudne, wręcz awykonalne.
    Pokutują wieloletnie przekonania podsycane legendarnymi filmami "wielki Szu" itd, oraz samą legendą gry w pokera
    (gra w spelunach przy kłębach dymu papierosowego)
    Osobiście przekonałamkilka osób do tej gry
    Jednak wyjściem jest pokazanie zasad, zaproszenie do gry a nie przekonyuwanie na siłę

  5. #835
    filmik z amerykańskiego odpowiednika pokertoniehazard.pl ->

    YouTube - The Future for Online Poker Players?


  6. #836
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Witam serdecznie,

    W obecnych czasach okazało się, że nie tylko agencje reklamowe mają niesamowicie wyczulone podejście do obecności na facebooku, ale również specjaliści od marketingu politycznego. Akcja internauci dziękują premierowi zgromadziła zaledwie 5000 fanów, a wystarczyło to do stworzenia wystarczającej presji, aby zmusić rząd do reakcji.

    Dlatego też na facebook powstała strona: PokerNieHazard
    PokerNieHazard | Facebook

    Może dzięki temu uda się w końcu wpłynąć na ten nieszczęsny zapis i zawalczyć skutecznie o rozsądną regulację. Niech każdy zachęca znajomych pokerzystów nie tylko aby zostawali fanami, ale również korzystali z opcji zaproś znajomych oraz namawiali ich do tego samego. Pamiętajcie w jedności tkwi siła!

    Poniżej zamieściłem skrypt promujący akcję. Mam nadzieję, że każdemu w miarę możliwości uda się promować tą stronę. Zachęcam wszystkich.

    <script type="text/javascript"
    src="http://static.ak.connect.facebook.com/js/api_lib/v0.4/FeatureLoader.js.
    php/en_GB"></script><script
    type="text/javascript">FB.init("82ddf5f249b2481ab64397b47df0e 611");</script>
    <fb:fan profile_id="300336433382" stream="0" connections="10" logobar="1"
    width="300"></fb:fan><div style="font-size:8px; padding-left:10px"><a
    href="http://www.facebook.com/pages/PokerNieHazard/300336433382">PokerNieHaz
    ard</a> on Facebook</div>



    Pozdrawiamy,
    PokerNieHazard

  7. #837
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Za chwilę zaczyna się debata internautów z premierem
    http://zapytajpremiera.pl/

  8. #838
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    To teraz wkleję pewien cytat, który rozłożył mnie na łopatki. Śmieszne to i żałosne jednocześnie.

    "W moim rządzie nie było ludzi, którzy znali się na tych wszystkich grach kendo, bingo" - J. Kaczyński przed komisją śledczą.

  9. #839
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    Kendo to popularna azjatycka gra, taki baccarat na miecze

  10. Tusk odpuścił rejestr stron i usług niedozwolonych ??


    http://www.kurierlubelski.pl/wiadomo...nych,id,t.html