Strona 80 z 116 PierwszyPierwszy ... 3070787980818290 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 1151
  1. #791
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez bet007 Zobacz posta
    Od 1 stycznia, nielegalne jest granie w poker na żywo. Dozwolone jest tylko w kasynie.

    Art. 14.
    1. Urządzanie gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości oraz gier na automatach dozwolone jest wyłącznie w kasynach gry.
    ja to mam takie pytanko do tego art. czyli ze nie moge sobie zrobic w barze turnieju w tysiaca

  2. #792
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Po jakiego grzyba ta propaganda antyrzadowa ?

    Co to niby nam da ?

    Co moze Pis by nam lepsze prawo uchwalil ?

    Przeciez nie chodzi chyba o atakowania rzadu tylko o atakowanie złej ustawy ;p
    Kiedy poparcie Tuskowi spada, to praktycznie nie ma szans, by ten rząd wprowadził jakieś bardzo kontrowersyjne prawo. Cenzura internetu laczaca sie z zakazem hazardu online bez watpienia taka by byla.
    Mysle, ze ten rzad nie zrobilby nic, co by nie zgadzalo sie ze zdaniem opinii publicznej i moglo pogorszyc wyniki sondazowe.
    Tusk mający ponad 50 % poparcia jest groźniejszy niż bracia Kaczyńscy, bo ma takie parcie na wladze, ze gotow jest monarchie w Polsce wprowadzic i co wiecej nawet potrafi byc skuteczny w swoich dzialaniach.

  3. #793
    Cytat Zamieszczone przez Ell Zobacz posta
    ja to mam takie pytanko do tego art. czyli ze nie moge sobie zrobic w barze turnieju w tysiaca
    W tysiąca, w wojnę czy w makao może grać. Ustawa (Art.2.ust.1) za grę w karty uważa bowiem:

    5) gry w karty: black jack, poker, baccarat;

    Według nowej ustawy poker jako gra o wygrane pieniężne lub rzeczowe, od 1 stycznia będzie mógł być grany TYLKO w kasynie!

    ...widzę zaś światełko w tunelu dla dziesiątek lig pokerowych granych w barach, klubach bilardowych itd. w całej Polsce. Organizujący będą musieli utrzymywać, że jest to spotkanie towarzyskie i poker towarzyski (tj. nie o nagrody pieniężne ani rzeczowe, tak jak stanowi w ustawie Art.2.ust.1) i wtedy jak wpadnie Policja czy Służba Celna to te służby będą musieli udowodnić wtedy że tak nie jest!

  4. #794
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a trzymanie sie lini ze nie graja w pokera tylko w texas holdem albo w omahe nie przejdzie ?

    czy ustawodawca pod pojeciem poker rozumie wszystkie gry ktore w jaki kolwiek sposob maja zwiazek z ukladami pokerowymi ?

  5. #795
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    a jak myslisz?

  6. #796
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    a trzymanie sie lini ze nie graja w pokera tylko w texas holdem albo w omahe nie przejdzie ?

    czy ustawodawca pod pojeciem poker rozumie wszystkie gry ktore w jaki kolwiek sposob maja zwiazek z ukladami pokerowymi ?
    na to już wpadli górale i robią 'uscypki' zamiast oscypków na które musieliby mieć zezwolenia

  7. #797
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    A jak ktos powie ze nie gra w pokera tylko 5 card draw? :P holdem,omaha = poker.

  8. #798
    Gracie po nowym roku dalej na PSie? Czy tymczasowo nikt nie gra?

  9. #799
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87
    Cytat Zamieszczone przez RSWRC Zobacz posta
    Gracie po nowym roku dalej na PSie? Czy tymczasowo nikt nie gra?
    jak na razie w kwestii gry on-line nic sie nie zmienilo wiec "mozna" jak do tej pory grac

  10. #800
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Zmienilo sie jesli idzie o gry online to ze teraz sa przepisy mowiace o ewentualnych karach Wczesnie tez online bylo nielegalne ale brak bylo przepisu o karze jakiej taki gracz moglby podlegac


    Kiedy bedzie cos wiecej wiadomo o 2 ustawie - reguluajacej kwestie gry online?

    Chodzi mi kiedy beda to konsultowali z UE ?

    Ja wierze ze banowanie adresow ktore chca wprowadzic nie przejdzie tym bardziej ze UE jasno pokazuje kierunek wolnego internetu

    Oby skoczylo sie tak jak w wielu juz karajch europy - ze po prostu zalegalizuja albo nie zrobia nic Mam wrzenie ze to co rzed chcial osiagnac jzu osagnal Wporwadzil szybko ustawe "bandyci" znikna z naszych ulic Na tym sie raczej skonczy bo opozycja tez nie bedzie naciskala na 2 ustawe