Strona 108 z 116 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 1151
  1. #1071
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jestem sceptyczny co do tego - jest tyle waznych spraw w tym momencie, iz na 99,9% Donald Tusk nie zawraca sobie glowy tematem pokera, odpowie (o ile ma wiedze) ze sad rozstrzyga czy to hazard czy nie. Pozniej zejdzie na tematy twardego hazardu - ruletki itd i tutaj sie zgadzam z rzadem - jest to bardzo niebezpieczne ze z domu mozna sobie grac na rulecie na dziesiatki czy nawet setki tys zlotych. W sumie temat bardzo sliski gdyz nie bedzie rulety to ktos zagra $25/50 w pokera ;/ takze to nie pytania do Premiera a Kaplicy, mf itd...
    PS : Czy ktos wie kiedy nastepna rozprawa o stwierdzenie czy poker to hazard ?
    a czy "śliskim tematem" nie jest to, że alkoholik może kupić na każdym rogu wódę, a koleś w depresji może na rogu kupić nóż albo pudełko leków przeciwbólowych i zażyć je na raz, zaburzeń psychicznych nie leczy się zakazami, bo pierwszymi którzy je omijają bez względu na konsekwencje są właśnie osoby z problemami, a zakazy dotykają głównie normalnych ludzi

  2. #1072
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868

  3. #1073
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    100 tysięcy podpisów za legalizacją pokera

    poniżej link do akcji na Facebooku
    Log in | Facebook

  4. #1074
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Poker wypadl w programie mellera nadspodziewanie dobrze :/

  5. #1075
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    Poker wypadl w programie mellera nadspodziewanie dobrze :/

    Mozesz cos wiecej napisac dla tych ktorzy nie ogldali?

  6. #1076
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    cala rozmowa zeszla na inne tory, kazdy z nich mial wyjatkowo duzo do powiedzenia, dlatego meller nie zdazyl nawet zadac polowy (jak mi sie wydaje) pytan od internautow (lacznie z tym o pkra), mimo ze program zostal przedluzony o 10 minut. Jedynym plusem moze byc fakt, ze nie bedac sympatykiem premiera (m.in. za liberalna ustawe) musze powiedziec ze dosc dobrze wypadl w tym programie i spodziewam sie ze jego odpowiedz moglaby byc dobrze przyjeta przez widzow (czyt slupki pozwolilyby mu te sprawe pokera olac bardziej niz obecnie). Byl przeciwko legalizacji miekkich dragow i bardzo zgrabnie wyszedl z tego pytania ochrona wszystkich tych podatnych biednych dzieciakow, wiec moznaby sie tylko spodziewac ze na pytanie o hazardowa odpowiedzialby podobnie.

    Ogolnie, niby go tam mieli zrugac ci artysci, a wyszlo jak zwykle

  7. #1077
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Sry ale dobrze wypadł bo jest przeciw miękkim narkotykom?

  8. #1078
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    nie, ogolnie dobrze wypadl (niestety) pod katem PR i poradzil sobie z rozmowcami (wg mojej oceny). Chodzilo mi o to jak wygladal i jak ladnie omijal trudne pytania i wymanewrowal swoich rozmowcow z niewygodnych dla siebie tematow (np obiecane odpolitycznienie telewizji mimo ze w pytaniu padlo wogole nie zostalo przez niego poruszone). Cala "forma" w moim odczuciu wypadla dobrze - a merytorycznie to on dla mnie jest taki liberal jak fidel castro. Nie chce sie tu rozpisywac za bardzo, bo to nie watek polityczny, ale zupelnie zle mnie zrozumiales kolego chodzilo mi raczej o to, ze tak mu dobrze szlo, ze moze lepiej ze nie zdazyli pogadac o pokerze

  9. #1079
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Rozmawiałem ostatnio z kumplem pracujacym jako support w jednym z roomów, i twierdzi on, że jeżeli ta ustawa wejdzie w życie to roomy (przynajmniej większość bo PS czy FTP pewnie to oleje) zbanują automatycznie polskich graczy.
    Jeśli to samo zrobi MB i Net?? To może być nieróżowo niestety...
    Jednak podobno UE chce ujednolicać prawo hazardowe dla wszystkich państw, ktoś coś wie o tym więcej??

  10. #1080
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    To niech Twoj kolega powie nam co nowego ta ustawa wnosi NA dzien dzisiejszy tez online granie jest nielegalne Nie wiem gdzie tutaj logika jest i co sie takiego dla roomow zmienia