Strona 40 z 116 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1151
  1. Cytat Zamieszczone przez Kazama Zobacz posta
    To, że MB i hazard to dwie różne rzeczy to wiem. Ciekawe spostrzeżenie co do tych krajów, nie zwróciłem na to uwagi.
    Chyba zbyt nadpobudliwie reaguję na sygnały, a wpis, że obsługa usług hazardowych jest surowo zabroniona nie działa na mnie kojąco;]
    Ale pisze tez ze nie legalny hazard i loterie,a w uni np.bwin dziala legalnie,moim zdaniem wyluzujcie !

  2. #392
    Nie bójcie sie o MB i Netellera bo nawet jakby chcieli jakieś ograniczenia wprowadzić to UE nigdy sie na to nie zgodzi.

  3. #393
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Nie bójcie sie o MB i Netellera bo nawet jakby chcieli jakieś ograniczenia wprowadzić to UE nigdy sie na to nie zgodzi.

    aha,a niby dlaczego?

  4. #394
    taka ciekawostka, nie wiem czy już nie było

    — Pogrywam w pokera online — przyznaje też Ludwik Dorn, były marszałek Sejmu.

  5. #395
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Dorn gra pewnie na WP.pl
    Co do MB, mysle ze niestety moga zablokowac polakom mozliwosc przelwu do/od uslug hazardowych - ale jesli buki maja byc legalne, to jest to bardzo malo prawdopodobne.

  6. #396
    Pozostaje poczekac na ustawe o e-hazardzie, liczyc na cud. A pozniej nie wybierac ani nie popierac idiotow w wyborach. Ponoc sondaze im siadaja wiec moze sie przestrasza i sie wycofaja z tych pomyslow bo Donek marzy o fotelu prezydenckim

  7. #397
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Sprostowanie do mojego posta o tym, że hazard nie musi oznaczać EV+ i o tej grze

    Rzeczywiście tam jest błąd (popatrzyłem w ten sposób że możemy wyrzucić w sumie liczby 2-12 i to potraktowałem jako kombinacje )
    Zatem za każde 2zł dostajemy z puli nie 26 tylko np 80zł.

  8. Cytat Zamieszczone przez nxsnow Zobacz posta
    taka ciekawostka, nie wiem czy już nie było

    — Pogrywam w pokera online — przyznaje też Ludwik Dorn, były marszałek Sejmu.
    A masz źródło??

  9. Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Pozostaje poczekac na ustawe o e-hazardzie, liczyc na cud. A pozniej nie wybierac ani nie popierac idiotow w wyborach. Ponoc sondaze im siadaja wiec moze sie przestrasza i sie wycofaja z tych pomyslow bo Donek marzy o fotelu prezydenckim
    ale jesli nie zaglosujesz na inna partie,krzywdy im nie zrobisz.Trzeba miec partie na która pokerzysci i bukmacherka bedzie glosowac.
    Ostatnio edytowane przez hannibal67 ; 12-11-2009 o 10:39

  10. Poker online nie jest tak uzależniający..

    Poker online nie jest tak uzależniający