Strona 57 z 116 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 1151
  1. #561
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    no i tu jest najwiekszy problem nie wiem moze sie myle ale czy ktos zna oficjana definicje "pokera sportowego" wiem ze to np turniej bez wpisowego czyli npo freeroll ale bardzo chcialbym poznac dokladna wersje tej ze definicji. pytam sie o to bo ostatnio w rozmowie z graczami zaden nie umial odpowiedziec mi na to pytanie. pozdro

  2. #562
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    nie ma takiej definicji poki co IDEALNIE bylo by gdyby zapisali, że poker sportowy to texas holdem
    a jesli chodzi o prizepoole w turniejach live to mam taka propozycje:
    1m. trampki bambino (o wartości 1600zł)
    2m. trampki topstyle ( o wartości 1000zł)
    3m. trampki almostbubble (o wartosci 300zł)
    i juz będzie wiadomo o co chodzi

  3. #563
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Police
    Posty
    5
    nie doczytałem się żadnej wzmianki dot internetu,wszystko dotyczy jedynie "ziemi"

  4. #564
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Police
    Posty
    5
    z ustawy wynika że cash jest losowy a turki powyżej 10 osób ok,tylko wszystko trzeba zgłosić organom więc harmonogram turków należało by ustalać z kilkuletnim wyprzedzeniem ,bo decyzje będą "expresowe"zapewne...

  5. #565
    Do tego nie potrzebny jest żaden akt prawny.Przepisy projektu ustawy hazardowej nie będą obejmowały gier logicznych i zabawowych, takich jak: scrabble, krzyżówki, rebusy, łamigłówki, czy poker sportowy.

  6. Kapica w jednym ze swoim wypowiedzi,powiedział ze nie może zabronić wchodzenia na strony o profilu hazardowym,ale nie będzie można na nich grać[swoich wypowiedziach podawałem źródło].A co jeśli na tych ze stronach będę grał w freerolle?,albo jeszcze lepiej,na wirtualne pieniądze?w ten sposób nie można udowodnić graczowi że gra na kasę,bo żadna firma tego nie zdradzi,a jednym dowodem może być tylko przelew,a blokady są tylko po to żeby utrudniać grę,tak wynika z wypowiedzi Kapicy.
    Oczywiście to jest tylko mała furtka.My walczymy tak naprawdę, o to żeby poker był legalny,bo chcemy płacić podatki!!!!!

    Zastanawiam się czy freerolla nie da się przy tych wszystkich wiadomych zaliczyc do pokera sportowego,bo tutaj sa nagrody,gracz nic nie dokłada,bo innaczej można byłoby zabronić krzyzówki w teletygodniu,bo tam są nagrody rzeczowe lub pienieżne.
    Ostatnio edytowane przez hannibal67 ; 21-11-2009 o 12:52

  7. #567
    Cytat Zamieszczone przez dondiegodelavega Zobacz posta
    Do tego nie potrzebny jest żaden akt prawny.Przepisy projektu ustawy hazardowej nie będą obejmowały gier logicznych i zabawowych, takich jak: scrabble, krzyżówki, rebusy, łamigłówki, czy poker sportowy.
    No przecież właśnie tu jest pies pogrzebany - nikt nie wie, co miał na myśli projektodawca mówiąc "poker sportowy, w którym wygrywa się nagrody o charakterze sportowym." Możemy się tylko domyślać, więc na chwilę obecną niczego nie możemy być na 100% pewni.

  8. #568
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    dobrze by bylo zeby ktos z wladz pzps pokusil sie o sformulowanie definicji "pokera sportowego" bo na ta chwile malo kto moze z czystym sumieniem powiedziec ze wie co to jest "poker sportowy" no i jak juz sie ktos by o to pokusil to powinno sie to udostepnic wszystkim zainteresowanym chocby przez wilkipedie

  9. Cytat Zamieszczone przez bakubayor Zobacz posta
    dobrze by bylo zeby ktos z wladz pzps pokusil sie o sformulowanie definicji "pokera sportowego" bo na ta chwile malo kto moze z czystym sumieniem powiedziec ze wie co to jest "poker sportowy" no i jak juz sie ktos by o to pokusil to powinno sie to udostepnic wszystkim zainteresowanym chocby przez wilkipedie
    Jesteś już duży ,wiec napisz do prezesa PFPS z zapytaniem.

  10. #570
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Moze zlozmy jakies oficjalne pismo adresowane do PFPS i niech nam napisza definicje pokera sportowego.
    Niech bedzie bardzo rozlegla i nie bedzie miala slabych punktow
    W koncu kto moze znac lepiej definicje pokera sportowego jak Polska Federacja Pokera Sportowego