Strona 3 z 116 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1151
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8
    Jeśli dobrze rozumiem, w tej akcji chodzi o to aby ukazać, że poker to właśnie sport. Nie hazard, nie praca. Tzn. żeby była praca musi być sport.
    Ostatnio edytowane przez djmika ; 30-10-2009 o 15:46

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    17
    7
    Ostatnio edytowane przez adamadam ; 11-11-2009 o 20:58

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez zoltan1881 Zobacz posta
    A jakby jeszcze było mało to przez te debi...lne maszyny tysiace mezczyzn(głownie) w wieku produkcyjny siedzi i jak ostatnie tuma...ny klikaja jeden przycisk zamiast zdobyc fach/pracę.I proszę nie piszcie ze to kazdego prawo do wolnosci robienie tego co chce bo to np. ja utrzymuje potem takiego nieroba (świadczenia socjalne>renty, darmowa słuzba zdrowia)
    Tak czy inaczej musisz się składać na świadczenia socjalne więc o chuj ci chodzi.

    Popieram pomysł jak najbardziej i również postaram się stronkę rozpropagować na znanych mi forach. Słówko do tych, któym się nazwa nie podoba i na siłę coś próbują montować. W tej inicjatywie raczej nie chodzi o to, żeby zaklinać rzeczywistość i z pokera robić sport, tylko o uświadomienie społeczeństwu że POKER TO NIE HAZARD.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Poker dla niektórych jest hazardem dal innych nie. Zależy po której stronie barykady stoisz. Bardziej bym widział:
    strone jako www.legalnypoker.pl, na ktorej pokazywalibysmy wlasnie, ze ma tylko elementy hazardu ale jest gra umiejetnosci i analitycznego myslenia. Ale odcinanie sie i stawianie na to ze poker to nie hazard to troche naduzycie wedlug mnie. Mysle ze slawne osobistosci ze swiata szachow i brydza, ktore przerzucily sie za chlebem na pokera to najlepsza reklama. Skoro oni w to graja to nie moze byc takie zle?

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    no to tzeba porownac poker do najpopularniejszej pilki noznej i pokazac podobienstwa
    Walnąc jakis artykuł który obroni takie np tezy:

    -poker i pilka to gry umiejetnosci w pokera tez trzeba umiec grac duzo sie uczyc, czytac, trenować
    -w pokerze jak i w pilce cos tam zalezy tez od przypadku a to wiatr powieje nie tak a to sedzia cos wypaczy a to rywal kogos podkupi
    -piłkarze tez inwestuja wlasne pieniadze w gre a ryzykują nawet wiecej bo wlasne zdrowie a jak wygraja to dostaja za to kase
    -nikt jakos nie wpadl na pomysl zeby zabronic grac w pilke czy to lokalnie czy miedzynarodowo, choc kasa tam dużo wieksza idzie na rózne transfery, prawa transmisji pzpny i inne

  6. #26
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    [QUOTE=Godek;306877]Tak czy inaczej musisz się składać na świadczenia socjalne więc o chuj ci chodzi.

    Sam nie wiem czy mi się chce to tobie tłumaczyć ,szczegolnie ze sie off topic zrobi.No ale cóz:

    to chyba oczywiste ze im wiecej osob sie sklada tym lepsza jakosc swiadczen.Polskim problemem nie sa za niskie podatki (np skladka zdrowotna) tylko to ze duza czesc spoleczenstwa (nomen omen ci najczesciej z niej korzystajacy) jak rolnicy czy bezrobotni nie placą składek (albo karykaturalnie niskie i tak sponsorowane przez panstwo).
    a nie jest to zupelny off topic bo to tłumaczy dlaczego inne grupy mogą oczekiwac opodatkowania hazardu.

    ok EOT
    Ostatnio edytowane przez zoltan1881 ; 27-02-2010 o 05:22

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez zoltan1881 Zobacz posta
    moja rodzina placi razem 6 tys. zł samej skladki zdrowotnej (3 osoby) a i tak nie korzystamy w ogole z zadnych darmowych swiadczen panstwowych-wiec np z moich pieniedzy utrzymywana jest cała wioska gdzies na lubelszczyznie.
    a chuja mnie to obchodzi siadzcie w barze przy automacie jak te setki młodych męzczyzn z twojej bajki i nie bedziecie musieli nic płacic....a jesli liczysz na emeryture z zusu za nascie lat to sry ale jestes naiwny.

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    a chuja mnie to obchodzi siadzcie w barze przy automacie jak te setki młodych męzczyzn z twojej bajki i nie bedziecie musieli nic płacic....a jesli liczysz na emeryture z zusu za nascie lat to sry ale jestes naiwny.
    +1

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    no to tzeba porownac poker do najpopularniejszej pilki noznej i pokazac podobienstwa
    Walnąc jakis artykuł który obroni takie np tezy:

    -poker i pilka to gry umiejetnosci w pokera tez trzeba umiec grac duzo sie uczyc, czytac, trenować
    -w pokerze jak i w pilce cos tam zalezy tez od przypadku a to wiatr powieje nie tak a to sedzia cos wypaczy a to rywal kogos podkupi
    -piłkarze tez inwestuja wlasne pieniadze w gre a ryzykują nawet wiecej bo wlasne zdrowie a jak wygraja to dostaja za to kase
    -nikt jakos nie wpadl na pomysl zeby zabronic grac w pilke czy to lokalnie czy miedzynarodowo, choc kasa tam dużo wieksza idzie na rózne transfery, prawa transmisji pzpny i inne
    Ad 1. Przy sprzyjajacych okolicznosciach mozna zostac high stakes pro w 2-3 lata (?), zeby zostac zostac topowym pilkarzem, swiatowej klasy potrzebne jest kilkanascie lat treningow i cwiczen.
    Ad 2. Tzw. szczescie/pech (przypadek) w pilce noznej to w zasadzie tylko fizyka. Jak ma sie losowosc do handlowania meczami? lol
    Ad 3-4. Dzieki, wlasnie mi otworzyles oczy - pilka nozna to hazard!

    Ogolnie Twoje tezy sa bardzo nielogiczne i naciagane.


    Wielki plus dla tej inicjatywy, jednak okreslanie pokera (szachow, brydza, jedzeniu hot-dogow na czas, etc) jako sport jest mocno naciagane.

    Brakuje opcji w ankiecie, poniewaz wybor w zasadzie ogranicza sie do 'poker to sport' i 'poker to hazard'.

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    super inicjatywa, rozreklamuje ją na innych portalach