Strona 2 z 116 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1151
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Fajnie by było znaleźć inną grę, do której moglibyśmy się porównać. Tylko chyba takiej nie ma. W domowych warunkach możemy się porównać do dowolnej gry karcianej, np. ogólnie szanowanego brydża, ale brydż sportowy niestety jest pozbawiony elementu losowego.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja też postaram się rozreklamowac stronę gdzie się da, proponuję opisy na gg podpisy pod formami które niekoniecznie związane są z pokerem itp by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym i przynajmniej część zminiła poglądy, proponuje jednak zamieszczać różne historie które by udowadniały że to gra skilla oraz mniejsze zło niż popularne lotto, typu przykłady dobrych graczy itp.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mysle, ze powinnismy polaczyc nasze sily z bukmacherka, jak juz ktos wspomnial zamykac sie we wlasnym sosie to nie najlepszy pomysl takze wg mnie.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    nie mam dobrych pomysłów niestety
    cos probuje ale jakos nie wychodzi:

    grajmywcochcemy
    grajwcochcesz
    zostawcienamwybory
    zakazwszystkiego-po
    mojpoker-mojglos
    pokerzysta-nie-przestepca
    pokerzysta-tez-czlowiek
    poker-tez-chce-placic-podatki
    PO-kerzysta-zapamieta
    nie-cenzurze-internetu
    tak-zakladomwsieci

    i po tym wszystkim i tak "pokertoniehazard" wydaje mi sie najlepsze

    dla mnie to za trudne

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8
    A może po prostu: poker to sport.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Juz jest taki portal komercyjny.

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8
    Szkoda, bo to dobre hasło w tej sytuacji. To inaczej: poker jest sportem, poker sportowy, poker-sport, etc. W tym zwrocie powinno występować coś pozytywnego (czyli sport), a tu hazard od razu rzuca się w oczy.
    Ostatnio edytowane przez djmika ; 30-10-2009 o 15:22

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    23
    To ja tylko napiszę ,narażając się na publiczny lincz, że z punktu widzenia interesu skarbu państwa poker to hazard.W uproszczeniu :większośc graczy regularnie przegrywa niewielkie kwoty lub wychodzi na zero ,niektórzy mają problem hazardowy i przegrywają duże kwoty , a niewielu zarabia pieniadze na tym.A więc Z PUNKTU WIDZENIA INTERESU FISKALNEGO SKARBU PAŃSTWA zdecydowanie blizej temu do totolotka niz do hodowli jedwabników dajmy na to.I całkowicie rozumiem intencje ustawodawcy, ze chce ukrócić wypływanie pieniedzy z Polski do zagranicznych firm.Osobiscie dla mnie lepszą alternatywą byłoby stworzenie np narodowego legalnego pokerroomu lub podpisanie z głownymi graczami na tym rynku (zarejestrowanymi w strefie prawodawsta UE a nie w rajach podatkowych)umowy o rozliczeniu,kontroli i opodatkowaniu graczy z POlski.

    Ale kazde rozwiazanie przyjęte przez rząd tj legalizacja i opodatkowanie czy tez delegalizacja( patrząc z pozycji interesu państwa ) jest lepsze niz obecna sytuacja.

    Inna sprawa to krytykowanie całej ustawy -równiez czesci o jednorękich bandytach.Obecna sytuacja w tej materii jest skandaliczna.Wyrastają jak grzyby po deszczu na kazdym rogu w wiekszosci kontrolowane przez szemranych ludzi słuzace im jako legalna podpora ich działalnosci(pewniejsza niz np narkotyki) lub do prania pieniedzy.A wszystko to bo kiedys pewien polityk lewicy przyjal chyba ogromną łapówkę za obecny kształt ustawy.(incjały J.J to fragment do tych co tak krytykuja tu PO )A jakby jeszcze było mało to przez te debi...lne maszyny tysiace mezczyzn(głownie) w wieku produkcyjny siedzi i jak ostatnie tuma...ny klikaja jeden przycisk zamiast zdobyc fach/pracę.I proszę nie piszcie ze to kazdego prawo do wolnosci robienie tego co chce bo to np. ja utrzymuje potem takiego nieroba (świadczenia socjalne>renty, darmowa słuzba zdrowia)


    Na konic napisze wbrew modzie która tu panuje .Jesli PO dobrze przeprowadzi tę ustawę to MA MÓJ GŁOS.

    pzdr

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    ale nie zaklinajmy rzeczywistości;
    poker to nie jest sport - narazie

    sami w ankiecie wybieramy ze z elementami hazardu a co wybiora nie grajacy tylko patrzacy z boku -oczywiscie dla wiekszosć uzna poker za hazard i aby zmienic takie myslenie to potrzeba lat jak nie wiecej a nie jednej nawet najlepszej strony internetowej.

    to juz bardziej pasuje:

    poker to praca
    nie zabierajcie nam miejsc pracy!

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    O kur...a Kapica na forum