Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 114
  1. #11
    można jeszcze zapisać sie do tego turnieju > i jak i gdzie ??

  2. #12
    Tak,przyjsc w piatek i to zrobic.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez kroliczekone Zobacz posta
    Napisze tak, wiem co to jest organizacja turnieji i ile kosztuje to pracy i czasu. Ale jesli zrobicie rake 25% to gwarantuje ze do konca tego sezonu liga padnie bo nikt nie bedzie przychodzil,jesli udzial w turnieju bedzie EV - . Jesli naprawde koszty utrzymania turnieji dla klubu sa tak duze to proponuje zostawic podzial wpisowego tak jak jest teraz, i do tego dodac 2PLN rake (oplaty orgazniacyjnej) - czyli 20+2PLN. W sumie to nawet sugeruje aby tak zrobic, bo tak byc powinno. Nikt przeciez nie organizuje turnieji charytatywnie, ale 10% od wpisowego to max.

    Pozdrawiam
    Lukasz
    Zle mnie zrozumiałeś napisałem "raczej" bo to tylko przyklad bo nie planuje nic zmieniać (narazie bo te 10% rake to dobry pomysł)ale chce uswiadomić wszytstkim ze klub w ktorym organizujemy nasz turniej nie jest karitasem więc jak sie przychodzi do lokalu to nawet trzeba coś kupić na barze i dlatego ta idea przymusowego kupna czegoś z baru wpostaci napoju we wpisowym bo są tacy co marudzą i wody mineralnej by nie kupili albo przychodzą z własnymi napojami. I w któryms momencie może sie okazac ze trzeba bedzie przenieść lige albo z niej zrezygnować.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez MatiALLIN Zobacz posta
    można jeszcze zapisać sie do tego turnieju > i jak i gdzie ??
    dzwoń na numer który mam na dole

  5. #15
    przypominam wszystkim którzy nie wiedzą a czują nidosyt zwiazany z pulą masters i pulą pojedyńczego turnieju ze w poniedziałek jest turniej za 35 zł i tam wygrane są naprawde większe i więcej idzie do mastersa.

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez KlubVIP Zobacz posta
    Zle mnie zrozumiałeś napisałem "raczej" bo to tylko przyklad bo nie planuje nic zmieniać (narazie bo te 10% rake to dobry pomysł)ale chce uswiadomić wszytstkim ze klub w ktorym organizujemy nasz turniej nie jest karitasem więc jak sie przychodzi do lokalu to nawet trzeba coś kupić na barze i dlatego ta idea przymusowego kupna czegoś z baru wpostaci napoju we wpisowym bo są tacy co marudzą i wody mineralnej by nie kupili albo przychodzą z własnymi napojami. I w któryms momencie może sie okazac ze trzeba bedzie przenieść lige albo z niej zrezygnować.
    Ktos przynosi wlasny napoj to upomnienie,zrobi to znowu to dyskfalifikacja. I po klopocie. pomyslcie nad zniszkami dla pokerzystow to moze cos z tego bedzie.

  7. #17
    Hej,
    póki co pokrywający się i tak z wynikami pierwszego turnieju ale punktowy ranking dla 3 edycji, jak zwykle pod:

    www.hang.pl/poker

    cheers,
    Hang

  8. #18
    W wynikach z pierwszego rutnieju wkradł sie błąd ,wiec tak powinna wyglądać pierwsza czwórka

    1 bolek
    2 Jack
    3 Ziolo
    4 Masio

    Hang jeśli możesz popraw tabele albo uwzglednij to przy następnym

  9. #19
    Poprawione

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Gostyń
    Posty
    3
    Witam panowie,

    podepnę się pod temat jako, że dotyczy Gliwic. Wybieram się dziś do tego rodzinnego miasta da radę gdzieś pograć cashówki bądź jakiś turniej w czasie weekendu?

    dzięki za info, pozdrawiam