Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    "nazywam się Phil Ivey i doskonalę swoje umiejętności na Full Tilt Poker"

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ivey ostatnio byl na walce pacquaiofiwoieowi(ogolnie PACMAN vs COTTopoternuje i najebie Smitha

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    nie chcę odbierać pokerowi live magii i bardzo ciekawych cech, ale to rozdanie to świetny dowód, że poker lepiej się jednak czuje w internecie ...
    po pierwsze, Ivey pyta przeciwnika ile ma żetonów, ten oczywiście nie wie i podaje liczbę mniej więcej ... ( że już nie wspomnę o prawdziwych intencjach Ivey`a, który niewykluczone, że chciał po prostu coś odczytać z jego wypowiedzi )
    po drugie, sam błąd Phila jest świetnym dowodem na to, że każdemu mogło się to zdarzyć ... hole cards powinny być cały czas widoczne, co oczywiście w live game jest niemożliwe

    poker live - jak najbardziej, ale online to esencja i zawsze będę to powtarzał

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Tak sie chlop przejal ze zle rozegral ze zrzucil Widac wyrazny grymas niezadowolenia

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2
    Nie trzeba się zastanawiać, co myślał PI, bo sam to skomentował:
    YouTube - WSOP 2009 - Phil IVEY Talks About The Misread Hand !


    Jak widać, nawet najlepsi czasami muszą uczyć się na swoich błędach

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    a zauważyliście jak w 30 sekundzie na głowie Schulmana pojawia się kaptur ? poker to magia

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    poker live - jak najbardziej, ale online to esencja i zawsze będę to powtarzał
    Tak - właśnie dlatego dzisiaj chcąc wpisać za ile podbijam z moim KK przez przypadek nacisnąłem myszką na fold - na żywo też mi się to zdarza