Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Wrzucam linki gdyby ktoś chciał popatrzeć.
    World Heads-Up Poker Championship

    Turniej zaczął się wczoraj. Ogólnie 42 graczy. Ze znanych między innymi: The Camel, DiBasio, Dario Minieri, AlfiosNob, Sorel Mizzi, Primordialaa, Roland De woolf, R romanello.

    Wczoraj były dwie rundy. Dzisiaj jest przerwa a jutro ma się zacząć transmisja na:
    PokerInEuropeLive.com

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Heheh - sa nerwy???

    Primo 2 to go to itm gogogo Primo

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Jedzie dobrze. W pierwszej rundzie bye, w drugiej wygrał z Romanello. Wypłaty troche mniejsze niż te podawane na stronie bo były kalkulowane na 128 graczy. Ale i tak przyjmę moje 5% z entuzjazmem . Wczoraj siedziałem w pracy i jak głupi próbowałem odpalić tą stronkę aż znalazłem info że transmisja będzie od jutra.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez manolo Zobacz posta
    Jedzie dobrze. W pierwszej rundzie bye, w drugiej wygrał z Romanello. Wypłaty troche mniejsze niż te podawane na stronie bo były kalkulowane na 128 graczy. Ale i tak przyjmę moje 5% z entuzjazmem . Wczoraj siedziałem w pracy i jak głupi próbowałem odpalić tą stronkę aż znalazłem info że transmisja będzie od jutra.
    Szkoda Bryana - next time

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    Cytat Zamieszczone przez teki Zobacz posta
    Szkoda Bryana - next time
    Taka gra. gg Primo

    Teraz jadą do Belgii na drużynowy turniej HU (cokolwiek to jest). Chętnie bym tez popatrzył ale nie widziałem żeby gdzieś miała być transmisja.