Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
  1. #21
    Jak słyszę, jak ktoś mówi, że utrzymywanie się z pokera nie jest dobrym rozwiązaniem to mi się chce śmiać.

    To idź człowieku pracuj za 2000 zł (o ile tyle zarobisz) i całuj codziennie swojego szefa po rękach, że ci daje pewną posadę i nie musisz myśleć o jakiś głupotach jak gra w pokera.

    TU JEST POLSKA LUDZIE!
    Tu się walczy, a nie żyje normalnie jak w innych krajach!

    BTW: Skoro ludziom na zachodzie (gdzie na etacie zarabia się średnio minimum 4 razy tyle co w Polsce) opłaca grać w pokera żeby się utrzymać, to ja w ogóle nie widzę powodu, żeby się nad czymkolwiek zastanawiać.

    No chyba, że wszyscy pracujecie dla przyjemności i idei pracy - no jak tak, to przepraszam.... (tylko ciekaw jestem kto kupuje te kupony dużego lotka)
    Ostatnio edytowane przez Chakalaka_MamDużegoPtaka ; 27-10-2009 o 23:05

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Eee tam Szakalaka,

    Podłącze się pod offtop.
    Nikt nikomu nie każe całować szefa po rękach. Zawsze można stanąć na swoim. Np teraz można było zgarnąć 80k za sam pomysł na stronkę internetową.
    Poza tym są różne sposoby inwestycji pieniędzy. Myślę, że mając 200k można spokojnie 5% miesięcznie wyciągnąć na różne sposoby nie przepracowując się zbytnio. A skąd zdobyć 200k ? Z pokera

  3. #23
    Aaa właśnie bo tego nie napisałem

    Oczywiście, że ja masz kapitał to możesz już sobie nim fajnie dysponować, możesz np:
    -wsadzić na lokatę i żyć z odsetek
    -nakupić dobrych akcji i żyć z dywidendy
    -nakupić ziemi i budować domy
    -nakupić mieszkań i wynajmować

    itd itp.

    Tylko jak zdobyć tą przysłowiową "bańkę"?

    A swój własny biznes?
    Owszem, tylko większość własnych biznesów w Polsce to nieustanne ciułanie żeby było 900 zł na ZUS, na koszty i jeszcze jak Bóg da żeby coś zostało (wiem z doświadczenia).
    Nieliczni zarabiają miliony.
    Ja wiem, że są dofinansowania na projekty - tylko, żeby z tego coś było to po pierwsze trzeba mieć pomysł (innowacyjny a nie jakiś z kosmosu - bo to co wielu ludzi nazywa innowacją ja nazywam zrytym, przejaranym beretem) i tysiąc innych sprzyjających czynników.

    Odnośnie stronek - sam miałem pomysł na ciekawą użyteczną stronę, która nie jednej osobie by się przydała. Projekt był idealny, zawierał każdy szczegół. Koszty stworzenia wyniosłyby około 50 koła. No dobra ale co dalej? Bez znajomości, bez odpowieniego wsparcia w tym biznesie, bez umiejętnie przeprowadzonego i odpowiednio opłaconego marketingu nic bym nie zdziałał. Dlatego właśnie bardzo wielu twórców start-upów potrzbuje wsparcia kogoś "większego".
    I tak też się stało z moim pomysłem, ktoś wpadł na coś podobnego co ja chciałem stworzyć ale to on miał za sobą jedno z najbardziej znanych nazwisk polskiego internetu (chociaż i tak to co stworzyli mi się nie podoba, bo jest zbyt ograniczone).

    Pomysł jest tylko pomysłem.
    Ostatnio edytowane przez Chakalaka_MamDużegoPtaka ; 27-10-2009 o 23:28

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Ale patrzac jakis czas temu na tableratings to sa niezle boty......273k rak w miesiac ;o
    273k to nie jest jakis wielki wyczyn, jezeli idziesz po SNE. 2x tyle moze budzic respekt ja - czyli szaraczek/grinder w tym miesiacu zrobilem 150k, a to tylko przy sredniej 4h/day czyli calkiem nieduzo i to bez zwracania uwagi na fast/regular tables

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Grajac jak to mowisz na pelny etat to z samego rb by wiecej wyciagnal:]


    A co do plac przed chwila przegladalem zarobki w roznych zawodach w moim wojewodztwie i wkleilem co ciekawsze.

    Strażak, Komenda Powiatowa PSP w Dębicy, staż 4 lata – 1400 zł
    Listonosz w Krośnie, staż 12 lat - 1400 zł
    Fryzjerka w Krośnie, staż 10 lat - 1500 zł
    elęgniarka środowiskowa- przychodnia w Mielcu, staż 5 lat – 1600 zł
    Informatyk, firma informatyczna obsługująca banki w Rzeszowie, staż 3 lata -1800 zł
    Aktor, teatr w Rzeszowie, 5 lat stażu -1800 zł
    Urzędnik gminy w Jaśle, staż 14 lat1800 zł
    Nauczyciel akademicki z tytułem doktora, Politechnika Rzeszowska, staż 10 lat - 2160 zł (bez dodatków)
    Pracownik naukowy z tytułem doktora, Uniwersytet Rzeszowski, staż 10 lat – 2400-2600 zł
    Nauczyciel dyplomowany w szkole podstawowej w Rzeszowie – 2440 zł
    Naczelnik wydziału w Urzędzie Miasta w Tarnobrzegu, 10 lat stażu – 2500 zł
    Kierownik, firma dystrybucyjna w Stalowej Woli, staż 8 lat -3200 zł (z dodatkami)
    Oficer Policji, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, staż 15 lat – 3450 zł
    Prawnik w państwowej firmie w Przemyślu, staż 10 lat - 3500 zł
    Dyrektor domu kultury w Krośnie, staż 10 lat - 3500 zł (z dodatkami)
    Lekarz specjalista, Szpital Specjalistyczny w Jaśle, staż 20 lat - 3500 zł (bez nadgodzin)


    LOL jakie płace u nas w firmie sprzataczka dostaje 2200zl na reke a przychodzi rano o 5 wychodzi gdzies o 9-10 5 razy w tyg i tyle sa 2 sprzataczki wiec czasami sie zmieniaja
    Nie wiem moze w Warszawie duzo wiecej zarabiamy ale wychodzi na to ze mam wyzsza pensje niz kazdy z tych pracownikow i to na start od razu po szkole

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    LOL jakie płace u nas w firmie sprzataczka dostaje 2200zl na reke a przychodzi rano o 5 wychodzi gdzies o 9-10 5 razy w tyg i tyle sa 2 sprzataczki wiec czasami sie zmieniaja
    Nie wiem moze w Warszawie duzo wiecej zarabiamy ale wychodzi na to ze mam wyzsza pensje niz kazdy z tych pracownikow i to na start od razu po szkole
    Tylko weź pod uwagę, że w 98% polskich firm sprzątaczka max dostanie 1400 zł.
    Weź poprawkę na to że raz że Warszawa, a dwa, że firma też pewnie musi być bogata.

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    273k to nie jest jakis wielki wyczyn
    Dla mnie 27.3k miesięcznie to duży wyczyn. Ale ogólnie to na zarobki nie narzekam ponieważ preferuję "high performance poker".

    jdx

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    Tylko weź pod uwagę, że w 98% polskich firm sprzątaczka max dostanie 1400 zł.
    Weź poprawkę na to że raz że Warszawa, a dwa, że firma też pewnie musi być bogata.
    wiadomo trzeba tez dobrze trafic mi sie udalo
    W koncu staram sie budowac bankroll by w razie czego utrzymac sie z pokera ponad rok gry bez grania wg BM itp itd to w koncu trzeba zbudowac roll

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Chakalaka_MamDużegoPtaka Zobacz posta
    Jak słyszę, jak ktoś mówi, że utrzymywanie się z pokera nie jest dobrym rozwiązaniem to mi się chce śmiać.
    Rozumiem, że się zniego utrzymujesz? Można prosić o nick i room?

  10. #30
    Woland, nie bierze tego do siebie co napisałem.

    Nie dam Ci mojego nicku bo ja nie utrzymuję się z pokera.

    Ja tylko reprezentuję pewien pogląd, że jeśli ktoś może utrzymywać się z pokera czyli zarabia tyle, że wystarczy mu na wszystkie wydatki to byłbym zadowolony na miejscu tej osoby, że tak jest.
    Ty sam powiedziałeś - że nie wystarczą Ci zarobki z pokera - i w tym też nic dziwnego nie widzę, bo po prostu wydajesz więcej niż na pokerze zarabiasz, to też musisz tą sumę, która Ci brakuje zdobyć w inny sposób niż z gry.
    Ostatnio edytowane przez Chakalaka_MamDużegoPtaka ; 28-10-2009 o 09:18