Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    BB - big bet
    bb - big blind

    1BB=2bb

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    A czemu u ciebie minela? Praca jak kazda inna, jezeli ma sie predyspozycje, wlozy sie ogrom pracy itd. to jak w kazdej innej pracy sky is the limit.
    Przede wszystkim w momencie gdy ma się już wykształcenie, doświadczenie zawodowe i pracę w konkretnej dziedzinie, to przestawienie się na pokera jest jak zmiana dziedziny. Trzeba się od nowa kształcić, a na to potrzeba czasu. Wiadomo, wielu mamy pokerowych zawodowców którzy zaczynali pracując i ucząc się pokera w wolnym czasie, ale ja stwierdziłem, że po prostu nie dam rady dojść do takich umiejętności, które pozwolą mi z pokera żyć.

    Zresztą jest jeszcze jedna kwestia - czy na pewno chcemy żyć z czegoś, co jakby nie patrzeć jest w tej chwili u nas nielegalne.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    BB - big bet
    bb - big blind

    1BB=2bb
    No właśnie, tylko że np. analizując rozdanie piszemy np. "podbijaj o 4BB" w znaczeniu big blind.

    A wiecie może dlacego w ogóle pojawiło się PTBB i nie liczymy od zarania dziejów bb/100?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Z limita?

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Z limita?
    W życiu nie grałem. Możesz wyjaśnić?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Nie, bo nie gram w limita ale tak jakos mi sie skojarzylo z limitem nawet nie weim czego haha.

  7. #17
    W limicie pf i flop masz "małe" wielkości beta, po turnie (lub 4th street w innych grach) operuje się już betami 2x większymi - zwanymi Big Betami - i w nich się liczy winrate w limicie.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Aby ugrac 90k rak miesiecznie przy 6 stolach, zakladajac 360rak/h daje to dziennie gry ok. 8 godz 30 min, 7 dni w tygodniu.
    Masz zamiar grać 7 dni w tygodniu po 8h? Życzę powodzenia.

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ja takie wyliczenia też snułem w epoce, w której wierzyłem, że jeszcze będę dzięki pokerowi bogaty albo przynajmniej się z niego utrzymam. Już mi ta epoka minęła
    O ile pamiętam, średnia płaca w Polsce wynosi obecnie 3kzł brutto. Tyle można bez problemu zarobić grając na pełny etat PLO25. A istnieją jeszcze inne mikrostawki takie jak PLO50 czy nawet PLO100 na których można wyciągnąć trochę więcej.

    jdx

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Masz zamiar grać 7 dni w tygodniu po 8h? Życzę powodzenia.
    O ile pamiętam, średnia płaca w Polsce wynosi obecnie 3kzł brutto. Tyle można bez problemu zarobić grając na pełny etat PLO25. \
    Grajac jak to mowisz na pelny etat to z samego rb by wiecej wyciagnal:]


    A co do plac przed chwila przegladalem zarobki w roznych zawodach w moim wojewodztwie i wkleilem co ciekawsze.

    Strażak, Komenda Powiatowa PSP w Dębicy, staż 4 lata – 1400 zł
    Listonosz w Krośnie, staż 12 lat - 1400 zł
    Fryzjerka w Krośnie, staż 10 lat - 1500 zł
    elęgniarka środowiskowa- przychodnia w Mielcu, staż 5 lat – 1600 zł
    Informatyk, firma informatyczna obsługująca banki w Rzeszowie, staż 3 lata -1800 zł
    Aktor, teatr w Rzeszowie, 5 lat stażu -1800 zł
    Urzędnik gminy w Jaśle, staż 14 lat1800 zł
    Nauczyciel akademicki z tytułem doktora, Politechnika Rzeszowska, staż 10 lat - 2160 zł (bez dodatków)
    Pracownik naukowy z tytułem doktora, Uniwersytet Rzeszowski, staż 10 lat – 2400-2600 zł
    Nauczyciel dyplomowany w szkole podstawowej w Rzeszowie – 2440 zł
    Naczelnik wydziału w Urzędzie Miasta w Tarnobrzegu, 10 lat stażu – 2500 zł
    Kierownik, firma dystrybucyjna w Stalowej Woli, staż 8 lat -3200 zł (z dodatkami)
    Oficer Policji, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, staż 15 lat – 3450 zł
    Prawnik w państwowej firmie w Przemyślu, staż 10 lat - 3500 zł
    Dyrektor domu kultury w Krośnie, staż 10 lat - 3500 zł (z dodatkami)
    Lekarz specjalista, Szpital Specjalistyczny w Jaśle, staż 20 lat - 3500 zł (bez nadgodzin)

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Masz zamiar grać 7 dni w tygodniu po 8h? Życzę powodzenia.


    O ile pamiętam, średnia płaca w Polsce wynosi obecnie 3kzł brutto. Tyle można bez problemu zarobić grając na pełny etat PLO25. A istnieją jeszcze inne mikrostawki takie jak PLO50 czy nawet PLO100 na których można wyciągnąć trochę więcej.

    jdx
    Jdx - to byl przyklad, bo chce zrobic teraz w miesiac ok. 80k rak aby miec lepsza baze pod analize itp. Zwiekszy sie ilosc stolow do ok. 10-12 i bedzie to 4h +/-.

    Ale patrzac jakis czas temu na tableratings to sa niezle boty......273k rak w miesiac ;o

    Co do Omahy to ogolnie nie jest to glupi pomysl, bo jej popularnosc rosnie a pojecie w porownaniu do NLa jest male.

    Aktor, teatr w Rzeszowie, 5 lat stażu -1800 zł
    Czesto mi mowili, ze podobny jestem do Bruca Willisa.....dobrze, ze olalem ich i nie poszedlem do filmowki.
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 27-10-2009 o 21:26