Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Witam czy ktos juz dostal bonus za czwartkowe bounty w kasynie Olympic w Hiltonie?
    Czy jest mozliwe otrzymanie go jesli nie mamy konta na prawdziwe pieniadze (czyli po prostu jesli nie robiismy wplaty na ten room)?
    Pytalem juz urzytkownika forum o nicku Partypoker ale bez odpowiedzi.
    Natomiast przy kazdej probie kontaktu mailowego z supportem dostaje takiego samego auto-maila:

    Szanowny/a Panie/Pani,

    Z naszej bazy danych wynika, iż ma Pan/Pani zarejestrowane konto w nieprawdziwymi pieniędzmi. Teraz ma Pan/Pani wspaniałą możliwość dołączyć do PartyPoints klubu i rozpocząć zgarniać nagrody! Nasz dział obsługi klienta bardzo poważnie zajmuje się sprawami naszych graczy, a Pan/Pani ma właśnie okazję stać się jednym z nich.


    Aby zachęcić Pana/Panią do założenia konta z prawdziwymi pieniędzmi, przygotowaliśmy specjalną ofertę bonusową. Jedyne co należy zrobić, to zlecić wpłatę i wpisać kod premii REALTODAY i otrzyma Pan/Pani gratis 100% od depozytu, aż do $50*. Jeżeli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania w związku z wpłatą, może Pan/Pani zadzwonić do nas o każdej porze.


    Jeżeli Pan/Pani ma konto zarejestrowane z prawdziwymi pieniędzmi, to prosimy pisać do nas wyłącznie z zarejestrowanego adresu e-mail, abyśmy mogli szybciej i sprawniej okazać pomoc. W ten sposób zapewnimy, że nikogo nie ominie zabawa.


    Jeżeli w dalszym ciągu ma Pan/Pani pytania, zapraszamy do FAQ sekcji na naszej stronie:

    https://secure.partyaccount.com/faq/...&brandID=PARTY


    Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy miłej zabawy!


    Zespół Obsługi Klienta

    *Regulamin/Warunki. Ta oferta nie jest aktualna dla graczy z zastrzeżonych kraji.

    Czy moze ktos mi pomoc?
    dzieki pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    musisz miec konto na prawdziwe pieniadze uzupelnij dane dokladnie w cashier czy gdzies tam adres itp itd i bedziesz mial na prawdziwie jak bedzie Ci pokazywalo ze masz 0.00$ to bedzie ok

  3. #3
    Tam nie ma opcji uzupelnienia danych konta jedyna opcja jest wplata(automatycznie wtedy uznaja konto jako konto na prawdziwe pieniadze) ktora weryfikuja po przeslaniu im skanow dokumentow.
    Natomiast moje pytanie jest nastepujace:
    Czy jesli aktywuje konto na prawdziwe pieniadze czyli zrobie wplate to czy ten bonus 100$ za bounty w kasynie bedzie obowiazywal i czy go dostane. Nie wiem czy Ty akurat mozesz mi odpowiedziec, ale prosze o pomoc bo support z Partypoker jest do dupy

  4. #4
    juz ok dostalem
    sorry za zamiesznie