Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Witam
    Zamieszczam wykres w ktorym nie bardzo moge sie polapac dlaczego przez 100k rozdan ani razu linia zielona nie wyszla za niebieska (co oznaczaloby ze ja farce)w zwiazku z tym chcialem zapytac bardziej zaawansowanych graczy dlaczego tak sie dzieje i czy to sie kiedys wyrowna z gory dzieki za odpowiedz.

    stawki NL 10

    http://img525.imageshack.us/img525/6178/wykresik.png

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ot pech, moze kiedys wyjdzie

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Ten wykres jest bardzo przeklamany i lepiej na niego nie zwracac uwagi.

  4. #4
    chodzi Ci o pt3??
    Ostatnio edytowane przez Bilion1 ; 26-10-2009 o 14:13

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jaka to jest siec?

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    zależnie od softu na jakim grasz (np Ongame) i stylu te wykresy w PT3 I HM nie pokazują do końca prawidłowych dancyh... są mniej lub bardziej przekłamane

    temat omawiamy już w wielu wątkach więc poszukaj

    koniec końców powinieneś się skupić na prawidłowej grze, nonshowdown winnings, analizowaniu leaków, przeciwników itd a nie myśleniu o tym czy masz pecha czy nie...

    takich wykresów widziałem grube setki i to w dużych próbkach chyba tylko z 2-3 razy zielona była nad niebieską

    na 2+2 też jest już dużo dyskusji na ten temat więc może tam poszukaj kompetentnej odpowiedzi na swoje pytania

  7. #7
    boss media

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    to mozesz se ten wykres wydrukowac i wywalic do kosza.
    na bosie nie widac zmukowanych kart wiec wykres ma niewiele wspolnego z rzeczywistoscia.

  9. #9
    chociaz sie cos dowiedzialem dzieki wielkie

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    O ile dobrze widzę to jest wykres z PT, a więc Gratek ma rację. Ten wykres to lipa - juz na pierwszej sesji gdzie postanowiłem sobie sprawdzić na nim EV, wyszło ze źle utworzył wykres dla 1 rozdania a były tylko 2 rozdania z allinami. Potem jeszcze ze 2 razy zauważyłem, że źle został wykres narysowany w pewnych sytuacjach (a właściwie tylko kilka razy postanowiłem dokładniej sprawdzić ten wykres). Chodzi np o to że przegrywam z 2 outerem i bilans leci ostro na dół na EV... leci tak samo ostro na dół Także ten wykres to z przymrużeniem oka należy traktować.

    PS. Pisałem ogólnie (nie z myślą o Bossie). Na Bossie to już wogóle gówno tak jak kurak pisał.