Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Grabbed by Holdem Manager
    PL Omaha $0.25(BB) Replayer
    SB ($26.25)
    BB ($22.20)
    UTG ($25.45) 73/6/2.7 (51), agg% 37
    Izolowałem go właśnie trzeci raz w ciągu krótkiego czasu. Za pierwszym razem po moim cbecie zagrał check-raise na flopie i spasowałem.
    Hero ($25) 22/11/4.5
    BTN ($25.40) 27/19/inf (26), call open 20%

    Dealt to Hero

    UTG calls $0.25, Hero raises to $1.10, fold, fold, fold, UTG calls $0.85

    FLOP ($2.55)

    UTG checks, Hero bets $1.75, UTG calls $1.75

    TURN ($6.05)

    UTG checks, Hero bets $4.50, UTG raises to $19.30, Hero folds

    UTG wins $14.35

    1. Czy raise pre flop z cutoffa nie jest zbyt luźny? Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że hero jest donkiem i słabo gra po flopie
    2. Bet turn czy check, żeby kontrolować pulę? Zabetowałem, bo sprawdzi mnie pewnie każdy flush, set, trzy pary (a może nawet i dwie), za to check-raise'a spodziewałem się tylko od nutsa, przeciwko któremu miałem i tak zerowe equity.
    3. Czy jest on w stanie check-raisować turn z każdym flushem (może flush + set/dwie pary?) albo jako blef, czy jest to prawie zawsze nuts? Z jakiegoś powodu stwierdziłem, że jeśli zagra check-raise na flopie, to będę się z nim stackował, chociaż teraz już nie wiem czy faktycznie miałem do tego powody, czy to po prostu typowa dla mnie skłonność do przeceniania wpływu mojej historii z danym graczem na jego decyzje. Natomiast po jego raise'ie (zwłaszcza tak dużym) na turnie nie spodziewałem się tam zobaczyć nic innego niż KXXX


    [Edit] Wow, nie spodziewałem się, że przeciwko jego przypuszczalnemu zasięgowi mam aż takie cudne equity :
    board: AhTh4hKs
    Hand Pot equity Wins Ties
    Qh8h7h6d 3.28% 19,696 0
    Kh*h**,*h*hKK,*h*h44,*h*hTT,AK*h*h 96.72%
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 26-10-2009 o 09:46

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Z krótkiej bo krótkiej autopsji wiem że gość jeśli jest donkiem potrafi zagrać w ten sposób z jakimkolwiek flushem, ale to kwestia z jakim donkiem gramy.

    Mimo iż moją największą pulę w życiu przegrałem właśnie mając 2nd nuts (flush na K), to grałem wtedy przeciwko regsowi.

    Nie wiem czy bym to tutaj potrafił zrzucić. Wiesz że jest nawet opcja że gościowi siadł strit?
    Ale to musiałby być jakiś kompletny donk który na codzień donkuje w holdema.

  3. #3
    call jakos nie chce mi sie wierzyc ze ten koles ma Khxh gdyby tam nie bylo asa tylko jakas inna karta robiaca flush na flopie to pewnie bym zrobil fold ale gracz z UDG limpujacy z Khxh jakos malo prawdopodobne pewnie ma KK albo AA i postanowil sobie pogamblowac

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Gostek limpuje 67% rąk, dlaczego nie sądzisz, że może wśród nich być KJXX? To właśnie z KK lub AA już prędzej by podbijał pre flop.

  5. #5
    Niby racja ale gdyby mial Kx to zakladam ze pewnie by zrobil check raise na flopie. Moze ma tylko k i postanowil sie pobawic w blefowanie - masz w reku trzy wiec szansa na to ze twoj przeciwnik ma flush jest mniejsza. Moze on wlasnie Cibie obstawial na AAxx i trafil teraz strit. Z drugiej jednak strony donki przewaznie nie blefuja.

    Pozdrawiam