Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: QQ

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik 53/13 nie 3betował do tej pory
    Ja ok 19/17 tez nie 3betowałem raczej. Duzo izolowałem limperów.

    Jak gracie to preflop po jego 4becie i dlaczego. Czy stakowanie się tutaj jest opłacalne? QQ nie sprawdza się dla mnie gdy lecą alliny preflop.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    Hero ($102)
    BB ($50)
    UTG ($28.50)
    CO ($49.57)
    BTN ($49)

    Dealt to Hero

    UTG raises to $1, fold, fold, Hero raises to $5, fold, UTG raises to $15.50, Hero raises to $47, UTG calls $13 (AI)

    FLOP ($57.50)

    TURN ($57.50)

    RIVER ($57.50)


  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Hero raises to $5
    Why so much?

    Myślę, że przy jego stacku to raczej standard...

    Potrzebujemy 40%
    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 40.207% 38.35% 01.86% 19042240 923339.00 { QcQs }
    Hand 1: 59.793% 57.93% 01.86% 28767898 923339.00 { QQ+, AKs, AKo }

    Co prawda nie zawsze taki gostek będzie wrzucał stacka z AK, ale też i z KK+ czasem tylko sprawdzi, a z kolei czasem mu coś odbije z AQ, JJ itp.

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 46.733% 44.95% 01.78% 23860857 945460.50 { QcQs }
    Hand 1: 53.267% 51.49% 01.78% 27329646 945460.50 { JJ+, AQs+, AcKd, AcKh, AcKs, AdKh, AdKs, AhKs }
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 25-10-2009 o 08:36

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Why so much?
    Why not?


    Poza tym to super standard cooler przecież.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Jesli nie 3-betowal do tej pory, to sam sobie odpowiedziales. Tym bardziej, ze zrobil mini raise preflop a potem ostro walil. Ja zrzucam, najlepsza choc malo prawdopodobna opcja to AK u niego. Fold i tyle, 5.5 to niewielka strata. Ze statsow wynika, ze jest donkiem, ktory gra duzo malo razy podbija. Charakterystyczne dla tych graczy jest to, ze jak juz 3-betuja to oznacza AA, KK. Moim zdaniem zaden cooler.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    tez tak uwazam, nie wiem czy flat call pf nie jest jakims rozwiazaniem

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    tez tak uwazam, nie wiem czy flat call pf nie jest jakims rozwiazaniem
    No nie, teraz minraise'a już się boimy? Imho reraise (ale nie tak duży, żeby nie wyrzucić zbyt dużej liczby rąk) jest jak najbardziej ok, niech płaci za oglądanie flopa ze swoimi śmieciami
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Jesli nie 3-betowal do tej pory, to sam sobie odpowiedziales.
    Zależy, co oznacza to "do tej pory"...

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    tez tak uwazam, nie wiem czy flat call pf nie jest jakims rozwiazaniem
    Coller to nie byl, ale bedac na SB mamy problem braku pozycji, zalozmy ogladamy flopa za 5,5, betujemy i skladamy sie po silnym cbecie przeciwnika. Generalnie moglby nas tak zalatwic z dowolna reka, aczkolwiek jego minibecik preflop wybitnie podejrzany. Wyglada jak standardowe fishowato rozegrane AA, czyli call z wczesnej pozycji i solidny raise po podbiciu na ktore czekal. To byl ten moment kiedy mogla sie zapalic lampka : "aha mamy AA przeciwko naszej rece"

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Bez przesady panowie z tym callem preflop! To co będę 3betował tylko AA gdy jest minraise preflop? Minraise to akurat standard nie tylko z AA u takich donków.

    Jakbym wtopił po flopie to byście mówili
    "Czemu nie 3betowałeś donka. Dałeś mu dobrać"

    3bet preflop to dla mnie standard. Duży bo nie foldował do raiseów często. Wkładam tyle kasy ile moge preflop i zostawiam sobie małe SPR do łatwego stackowania po flopie bez A, K. Jednak chyba trzeba było foldnąć preflop, ale nie jestem przekonany.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Bez przesady panowie z tym callem preflop! To co będę 3betował tylko AA gdy jest minraise preflop? Minraise to akurat standard nie tylko z AA u takich donków.
    Faktycznie przeoczylem to, ze to 5-handed i HERO oop, tak czy inaczej stacknac sie tu nie da, chociaz przeciwnik nieduzo otwiera, to jednak moze i racja, ze jednak to 13%. Przydalyby sie imo statystyki pozycyjne i fold to 3bet

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    Jesli nie 3-betowal do tej pory, to sam sobie odpowiedziales. Tym bardziej, ze zrobil mini raise preflop a potem ostro walil. Ja zrzucam, najlepsza choc malo prawdopodobna opcja to AK u niego. Fold i tyle, 5.5 to niewielka strata. Ze statsow wynika, ze jest donkiem, ktory gra duzo malo razy podbija. Charakterystyczne dla tych graczy jest to, ze jak juz 3-betuja to oznacza AA, KK. Moim zdaniem zaden cooler.
    +1

    Flat call preflop, come on...

    Teoretycznie moznaby jeszcze zwrocic uwage na timing - insta 4 bet - donki lubi taka manifestacje sily.