Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Poszukuję jednej ręki Wtopiłem BI i z nerwów zamknąłem stoli zamiast zrobić Rebuya. Support wysłał mi tą ręke w 2 formatach, ale żaden nie importuje się do Holdem Managera.

    Ręka z przed 2 dni chyba: R5-7143728-362

  2. #2
    jak ci tak na niej zalezy to mozesz ja sobie sam przerobic na wzor rozdan z HM, wkleic do pliku txt i zaimportowac. Wogole lol jesli myslisz ze sie ktos znajdzie na forum z tym rozdaniem.
    E: Jesli ci zalezy zeby sie zgadzalo tylko $$ a nie uklady i gracze, to wez jakies inne rozdanie z HEM, zmien tylko date, numer rozdania, i bet sizing i gotowe.
    Ostatnio edytowane przez szwindel ; 24-10-2009 o 04:36

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez szwindel Zobacz posta
    jak ci tak na niej zalezy to mozesz ja sobie sam przerobic na wzor rozdan z HM, wkleic do pliku txt i zaimportowac. Wogole lol jesli myslisz ze sie ktos znajdzie na forum z tym rozdaniem.
    E: Jesli ci zalezy zeby sie zgadzalo tylko $$ a nie uklady i gracze, to wez jakies inne rozdanie z HEM, zmien tylko date, numer rozdania, i bet sizing i gotowe.
    A co w tym "wogóle lol"? Chyba nie masz pojęcia, że wiele osób ma każde rozdanie z każdego dnia miesiąca.

    Jakby tak łatwo było przerobić to rozdanie to bym to zrobił. Już kilka razy próbowałem i na razie sobie odpuściłem. Akurat tutaj gość wrzucił BB poza kolejką i poleciały alliny przed riverem. Będę musiał poszukać bardzo podobnego rozdania w bazie, lub zrobić jak mówisz. Przerobić inne rozdanie, byle zgadzały się wartości.

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja mam setki rozdań których mi brakuje w HM i zazwyczaj robie tak, że ich bilans (dodatki lub ujemny) wpisuję w HM pod rakeback/bonuses i po prostu patrzę na tą niebieską linię a nie na tą standardową

    jedyny minus że nie widać wtedy tego rozdania w HH czy np jak patrzymy na winrate

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    ja mam setki rozdań których mi brakuje w HM i zazwyczaj robie tak, że ich bilans (dodatki lub ujemny) wpisuję w HM pod rakeback/bonuses i po prostu patrzę na tą niebieską linię a nie na tą standardową

    jedyny minus że nie widać wtedy tego rozdania w HH czy np jak patrzymy na winrate
    I nie widać w EV Adjusted. Tutaj poleciały alliny na turnie. Ja KK, przeciwnik AT na T high boardzie i river A.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no i co z tego?

    już wiele razy pisałem, że patrzenie na to EV w HM czy PT szczególnie jeśli chodzi o ręce z Ongame to bezsens... w niczym Ci to nie pomoże...

    no a jeśli już tak bardzo chcesz żeby ktoś Ci tą rękę znalazł to podaj stawki, rodzaj stolikówm datę i nicka któregoś z uczestników bo wyszukiwać po numerze to raczej nikomu kto ma miliony rozdań nie będzie się chciało...

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    czemu "szczególnie jesli chodzi o ręce z Ongame" ?? byłbym wdzięczny jesli przybliżył bys problem, bo nie wiem gdzie wczesniej o tym pisałes

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Chyba kiedyś na ONGAME nie pokazywało przegrywającej ręki i o to chodzi alchemikowi.

    Fakt: Zapomniałem podać więcej szczegółów:
    5max 50NL, przegrałem do Memo9

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A tak z ciekawosci to po co az tak bardzo potrzebne ci to rozdanie?

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    A tak z ciekawosci to po co az tak bardzo potrzebne ci to rozdanie?
    Bo wtopiłem BI więc mam przekłamany wykres i nie chcę sam siebie okłamywać, że idzie lepiej niż idzie