Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 115
  1. #101
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Witam czy przedstawiciel Pokerstar moze wyslac mi na priva jakies info dotyczace wysylki bluzy(sports jacket), ktora wygralem tydzien temu oraz wczoraj. Kontakt mialbyc do 72 h po zakonczeniu turnieju a ja poki co nie dostalem nic.

    pozdrawiam

  2. Liga ChipTopGear dobiegła końca. Pierwsze miejsce w rankingu zajął Malineker. Gratulacje!
    http://www.pokerstarsblog.com/pl/201...ar-063680.html

  3. #103
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    pogratulować szczęściarzowi, bo inaczej tego nazwac nie można , ale ogolnie fajna sprawa, bedzie jeszcze cos takiego ?

  4. #104
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    szczęściarzowi pogratulowałeś, miałeś swoją chwilę, dzięki men..
    macie pomysł gdzie się wybrać? mam 2kę maluchów (dziołchy) 1,5y i 2,5y i one są wliczone w tą wycieczkę? ta młodsza gratis, bo under 2y do lipca.
    wycieczka więc będzie przed lipcem.
    Co proponujecie?

  5. #105
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    chyba niezbyt daleko z tak małymi dziećmi...

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    graty

  7. #107
    Auron myslimy, na pewno crosspromocji z magazynami typu Chip czy TopGear raczej w najblizszym czasie nie będzie - wiadomy powód.

  8. #108
    Cytat Zamieszczone przez Malineker Zobacz posta
    Co proponujecie?
    No tak jak mówiles na turnieju, do Meksyku. Tylko i wyłacznie dlatego zacząłem grac all iny z any two, zebys mogł sobie rodzine tam zabrac

  9. #109
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Nie wiem jakiej wartosci masz bon na taka wycieczke, ale Meksyk to raz ze drogi bo w ofertach last minute to około 4k/osoba. Ostanio odemnie rodzina z malymi dziecmi byla na Teneryfie. W miare tanio im to wyszło. Wiec moze ten kierunek...

    P.S. Gratki

  10. #110
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    graty graty graty

    na 100% cieple kraje(zajebiscie cieple,tak zeby sie smazyc jak jajeczko na patelni) i to teraz kiedy u nas -10