Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Blindy podczas Turnieju o Puchar Poker Pub zwiekszamy do 30 minut.

    Satelita w Piatek o 19.00 Zapraszamy.

    Pozdro ojciec

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    CG
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez ztk Zobacz posta
    witam a co Ty Ojciec na to żeby zacząć turniej np o 17 wtedy zrobić dłuższe blindy np po 30 min i turniej skończyłby się o tej samej godzinę a było by dużo więcej gry
    ztk a po co ci dlugie blindy i tak sie rozjebiesz na pierwszych rozdaniach allin'em ;p wpadnij lepiej do nas w srode:d

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Zapisuje na turniej: Asia i 3NT

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    Witam!Przede wszystkim gratuluję graczom wysokiego poziomu gry. Było naprawdę fajnie, szkoda tylko że tak mało osób się pojawiło Uważam, że turnieje z większym wpisowym są zdecydowanie dobrym pomysłem( pomimo że wcale nie chciałam grać, dopiero po namowach Mikołaja:P).

    Gratuluję Olowi, świetny heads up, prawdziwa burza mózgów, zasłużona wygrana.

    Liczę na więcej takich turniejów!!!

    That's poker folks))

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Ty ojciec a gdzie ten Puchar bo nie dostałem ??

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2
    Gratki Olo

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4
    Tur był na 15 osób, więc na starcie było powiedziane, że są 3 nagrody.
    Potem do drugiego stolika dopiął się jeszcze jeden zawodnik, co powinno było zwiększyć ilość nagradzanych miejsc do 4-ech (por. regulamin), lecz takiej informacji nie było. Na finałowym tablu nawet się upewniłem o ile nagród jest gra - o trzy.

    Niby nic takiego, ale w znacznym stopniu wpłynęło to na moją strategię gry - Zostało 6 graczy (w tym 2 shortów), mój stack nieco ponad średni i miałem do podjęcia decyzję:
    - albo wchodzę do gry z shortami chcąc zwiększyć swój stack i mieć realne widoki na miejsce w kasowej trójce,
    - albo odpuścić i poczekać aż shorty odpadną i wtedy będąc już sam shortem (blindy) grać o miejsce w trójce.

    Wybrałem (lepiej lub gorzej) opcję pierwszą i dalej nastąpił już tylko płacz i zgrzytanie zębami

    Oczywiście, jakbym wiedział, że są przewidziane cztery nagrody, to bym wybrał tą drugą opcję i ze spokojem śledził rozwój wypadków.

    (..)

    Tak sobie tylko marudzę, wiem, że odpadłem tylko i wyłącznie przez swoją słabą grę i szukam jedynie taniego wytłumaczenia

    Grało się bardzo przyjemnie, a jeszcze przyjemniej oglądało się popis Ola i Asi przy oskubywaniu Damiana z żetonów (epic). Brawo!

  8. #18
    jak się przegrywa dwa razy dosc znaczne alliny preflop w krótkim okresie czasu to nie da sie niestety wygrac turnieju

    odpowiednio AK < KT i AJ < A7

    chociaz nie powiem, zeby pushe ola na moje steale nie robily wrazenia

    gratulacje dla zwyciezcy i wicemistrza

  9. #19
    Gratulacje Olo,

    turniej bardzo ciekawy. Jako sporadyczny bywalec poker pubu jestem mile zaskoczony wysokim poziomem turniejowym graczy w Bydgoszczy. Sugestia dla organizatorów - czy nie można turków z podobnym wpisowym (200-500pln) organizowac częściej? Nie mówię, że co tydzień, ale może raz w miesiącu, w jakąś ustaloną z góry sobotę (np. każdą ostatnią sobotę miesiąca?). Pozdrawiam mrx301

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Dołaczam się do pomysłu, Ojciec może raz na 2 tyg turniej z wiekszą pulką, tak by może gracze z za Bydgoszczy też się zjechali. Tylko koniecznie 10 000 w żetonach i blindy min 45min.
    Ostatnio edytowane przez olo.as ; 10-11-2009 o 17:13