Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem opłat za spóźnienia ?

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 33.33%
  • Nie

    16 66.67%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    Teki broń sie! jesczcze masz pare outów! a ja już nie mam co robić w pracy to sobie poczytam wasza dyskusję pełną emocji

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez mudzin Zobacz posta
    trias sądzę że już każdy poznaniak wie że jesteś fajny. Jeżeli masz jakieś kompleksy to założe specjalny temat na forum ogólnopolskim: "trias prawdę Ci powie" i tam będziesz mógł radzić wszystkim, którzy rady potrzebują a tymczasem przestań się sp....ać przynajmniej w kwestii RS.
    Nie grasz z Nami to już nie pisz. Jak bardzo się nudzisz to założe kilka nowych wątków w dziale analiz i będziesz mógł zabłyszczeć.
    Podejrzewam, że jesteś kolegą tekiego, a w takim razie dyskutowanie z tobą ma tyle samo sensu, co z nim. Ale mimo wszystko wyjaśnię: nie lubię jak ktoś nie ma racji i/lub nie potrafi swojego stanowiska rozsądnie argumentować, a wyjeżdża do mnie od razu z pyskiem, że jak ja w ogóle mam czelność zabierać głos. A właśnie to zrobił teki. Mam już takie skrzywienie, że wobec tego postawiłem sobie za punkt honoru wykazanie mu, że się myli. Przez to, niestety sprawa nabrała zbyt osobistego charakteru, ale nie możesz za to winić tylko mnie...

  3. #43
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    105
    jak dla mnie to bardzo głupi pomysł.. co komu przeszkadza, że jakiś stack sobie stoi na stole jeśli gracz zdeklarował, że przyjdzie ale się spóźni? w końcu blindy i tak mu się rzuca.. żadnego zamieszania to nie wprowadza.

    co do graczy, którzy nie zapowiadają spóźnienia albo nie przyjścia to chyba sprawa jest jasna.

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez katchie Zobacz posta
    Teki broń sie!
    No i wybronił się Na tak błyskotliwą ripostę już zabrakło mi słów...

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    hehe nie no ale jaja.. super watek

    po pierwsze nie ma co porownywac pokera do pilki noznej, paralotniarstwa, czy formuly 1 jak juz to ktos wczesniej madrze zauwazyl bo to zupelnie co innego.
    wzorem powinny byc inne duze pokerowe turnieje jak chociazby usop czy takie ept gdzie pobieranie oplat od spoznialskich byloby niezlym LOLem

    nie rozumiem tez na czym polega problem organizatora w przypadku spoznialskich. ci co przychodza losuja miejsce, siadaja i graja. na jednym stole siedzi 7 osob, na innym 4, na jeszzcze innym 2 i git. (ja w hatricku siedzialem kiedys chwile sam na stole ale nie podbijalem kazdej reki tylko czasem callowalem i ogladalem sobie flopy i dopiero jak cos mialem to pizgalem..:P)

    a od Lecta sie odczepcie, tam gdzie on mieszka jest zawsze zimno, mroźno, snieży, robi sie ciemno o 14 i nie ma drog i to i tak dobrze ze wogole do nas dociera

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Cytat Zamieszczone przez Goorka Zobacz posta
    Rozumiem, że spóźnialscy robią problem w przypadku RS-u, ale jest to spowodowane tym, że organizator gra w turnieju(czego ja nie krytykuje, wręcz przeciwnie) i faktycznie to może wprowadzać zamęt, ale innych graczy nie rozumiem dlaczego im się to nie podoba
    Nie rozumiem Marcin. Co jest spowodowane moim graniem ? Ja generalnie wyłącznie ze względów organizacyjnych poruszyłem temat spóźnień, a nie mogę ignorować regularnych, punktualnych graczy którzy narzekają na to, że prawie połowa graczy leci w kulki...

    @Katchie

    Ogromna większość turniejów rusza punktualnie co do minuty, jedynie kiedy nie mam min. 4 osób na stole, wówczas czekam za kimś aby to mogło normalnie funkcjonować bo zamiast 10 handed gramy wtedy 3 handed... lekko sick co ?

    LOL

    Generalnie mam ubaw, bo żaden temat od półroku nie zdobył tylu postów w ciągu paru godzin Dostaliście wszyscy okres czy jak ? Nerwy w pracy, koniec tygodnia ? Ja tam się cieszę z turnieju dziś wieczorem w doborowym gronie

    @MAC

    Wypoczywaj Callnij do Mnie jak wrócisz ustalimy szczegóły co z wyjazdem~

    @ALL

    Powtórzę ...

    Ja - Organizator
    Gracze - Zgłaszają organizatorowi, że zaczyna ich drażnić notoryczne spóźnianie się połowy graczy.
    Ja - Szukam sposobu na rozwiązanie problemu, przeglądam jak to jest na innych ligach, etc.
    Ja - Podaję pomysł pod głosowanie graczy i czekam na opinie
    KONIEC.

    PODSUMOWUJĄC TEMAT.

    NIE DLA OPŁAT.

    ZACZYNAM KAŻDY TURNIEJ CO DO MINUTY, CHYBA, ŻE Z MOJEJ WINY NIE JEST TO MOŻLIWE... (LUB 12 OSÓB ZAPISZE SIĘ 3 MINUTY PRZED STARTEM CO SIĘ ZDARZAŁO )

    SIEDZICIE W 3 OSOBY NA 10 OSOBOWYM STOLE I BEZ PRETENSJI DO ORGANIZATORA ROZDAJECIE ZA POZOSTAŁĄ 7, POBIERACIE BLINDY, ZRZUCACIE KARTY ETC.


    Proszę podpisać i gramy ))

    Miłego weekendu all i do zobaczenia wieczorem!

    Pozdr
    Reb

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No i wybronił się Na tak błyskotliwą ripostę już zabrakło mi słów...
    Specjalnie dla ciebie mam nadzieję że będziesz mógł się spełnić w tym wątku.

    http://forum.pokerzysta.pl/strategia...tml#post304373

  8. #48
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Zamykam temat, bo rozwiazalismy sprawe, a bicie piany nikomu nie sluzy

    Pozdr
    Reb