Strona 5 z 45 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 450
  1. #41
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    4
    Problem polega na tym że nie znam nikogo z klubu, więc jak może mnie zarekomendować? Tak w ogóle to myślałem że jest to klub otwarty można wejść zapisać się i grać...jakieś rady jak dostać się na dzisiejszy turniej? Bez nas nie będzie pełnego stolika ;]

  2. #42
    Proszę zapisać. Mam nadzieję, że jak włącze kompa w Pzn, nie okaże się, że turniej odwołany.

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    129
    Cytat Zamieszczone przez 3sto Zobacz posta
    Nowi muszą tylko uzyskać rekomendacje od kogokolwiek z klubu, jest to podyktowane tym, iż w przeszłości miały miejsce oszustwa karciane patrz ROMEK lub ŻABA w Hattriku.

    Nie będziemy narażać obecnych członków na podobne perturbacje więc proszę o wyrozumiałość.
    Jak najbardziej to rozumiem.
    Problem polega jednak na tym, że takiej rekomendacji nie otrzymam ponieważ nie znam nikogo z Waszego klubu.

    Czy taką rekomendację można otrzymać po jakimś czasie? i zdobyć ją po poznaniu mojej osoby przy zwykłym stoliku ?
    Czy można do Was tylko przyjść (i czy zostanę wpuszczony) i pograć z Wami na stolikach nieturniejowych (występują takie)?

    Jestem po prostu osobą która ma dosyć gry online i chciałby spróbować swoich sił z prawdziwymi graczami. Brakuje mi tylu znajomych z zamiłowaniem do gry, dlatego też szukam miejsc do gry w pokera, a Wasz klub po zdjęciach i opisach wydał mi idealny do tego.

    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

    Michał Przybylski

  4. #44
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Podróżniku możesz ze spokojem przyjezdzać na pewno damy radę zagrać.

    Co do dwóch nowych niestety nie moge złamać obowiązujacych zasad skoro były one przestrzegane w stosunku do innych osób. Klub nigdy nie miał charakteru otwartego i to się raczej nie zmieni.

    Poznań jest na tyle mały, że na pewno macie jakiegoś znajomego, np. z uczelni który jest obecnym członkiem RS musicie tylko pytać. (regulamin uwzględnia, że potrzeba rekomendacji 2 członków aby wejść do klubu, w Waszym ciężkim przypadku wystarczy tylko 1głos)

    Czasami potrzeba troche cierpliwości jak to bywa w pokerze.

    Pozdr

  5. #45
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Czy taką rekomendację można otrzymać po jakimś czasie? i zdobyć ją po poznaniu mojej osoby przy zwykłym stoliku ?
    Czy można do Was tylko przyjść (i czy zostanę wpuszczony) i pograć z Wami na stolikach nieturniejowych (występują takie)?

    Mozesz Nas odwiedzić: dostaniesz do wypełnienia formularz członkowski, może sie okazać, że jednak kogoś znasz i będzie można dokonac Twojej rejestracji na miejscu, jeśli nie, zabierzesz formularz ze sobą i gdy uda Ci sie go wypełnić wrócisz juz jako członek.
    Stoliki są jak najbardziej zwyczajne można na nich grać w TH,chinczyka, szachy, warcaby, scrable, eurobiznes, pchełki lub jakąkolwiek inną grę. Mozesz nawet przynieść swoją grę i zorganizować własny turniej.

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Macie pchelki??

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    129
    Cytat Zamieszczone przez 3sto Zobacz posta
    Mozesz Nas odwiedzić: dostaniesz do wypełnienia formularz członkowski, może sie okazać, że jednak kogoś znasz i będzie można dokonac Twojej rejestracji na miejscu, jeśli nie, zabierzesz formularz ze sobą i gdy uda Ci sie go wypełnić wrócisz juz jako członek.
    Stoliki są jak najbardziej zwyczajne można na nich grać w TH...
    To się bardzo cieszę. Tak naprawdę zależy mi bardziej aby trochę pograć (powiedzmy raz w tygodniu). Nie musi to być turniej - chcę tylko zmierzyć z prawdziwymi przeciwnikami. Jeżeli taka możliwość jest na miejscu to z chęcią z niej skorzystam.
    Mimo iż to jest watek o turnieju, to czy mógłbym prosić o informację o blindach na stołach? (zawsze te same czy może różnią się w poszczególne dni tygodnia, ile jest takich stołów).

    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

    Michał Przybylski

  8. #48
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Blindy i struktura taka jak na piątkowej lidze.

  9. #49
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    Macie pchelki??
    Na szczęscie nie, ale to chyba zasługa dobrego szamponu

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    macie tam jakiś bankomat w okoicy?Najlepiej pkobp.