Strona 4 z 45 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 450
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    nietety prosze o wypisanie

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    129
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    Chlopaki napisali ze to bylby ich pierwszy turniej live wiec chyba bedzie ciezko zeby znalezli osobe ktora ich zarekomenduje moze sie myle ale tak Mi sie zdaje Seba nie zagrasz z nami?
    Dokładnie tak jest.
    Nie wiedziałem, że potrzebna jest rekomendacja aby móc wejść do klubu i nie sądzę abym znał kogoś z aktualnych graczy, gdyż jak wspomniałem nie grywałem nigdzie na żywo.

    Czy ktoś z graczy może mnie zarekomendować

    Proszę o odpowiedź czy jest szansa aby się do Was dostać na ten turniej, lub jeżeli nie na dzisiejszy to czy może jest możliwość zostania członkiem klubu.

    Pozdrawiam

    Michał Przybylski

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    ile osób zapisanych????
    bo mam dylemat czy grać czy nie???

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Graj Mudzin jezeli nie masz innych planow Moge Cie nawet odwiezc po turnieju..a co do nowych zawodnikow to uwazam ze zawsze musi byc pierwszy raz

  5. #35
    No właśnie jak ktoś jest chętny mógłby się zapisać bo nie wiem czy jest sens żebym specjalnie wcześniej z Torunia sie ruszał

  6. #36
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    79
    zapisać proszę

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    zapisać proszę

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    185
    no to jeszcze zapisz jarek

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Szkoda by było gdyby dziesiejszy turniej miał sie nie odbyć z powodu frekwencji.
    Jeśli by dodać do listy Zapisanych Podróżnika (7os) i 2 nowych to mamy już stół 9osobowy.

    Nowi muszą tylko uzyskać rekomendacje od kogokolwiek z klubu, jest to podyktowane tym, iż w przeszłości miały miejsce oszustwa karciane patrz ROMEK lub ŻABA w Hattriku.

    Nie będziemy narażać obecnych członków na podobne perturbacje więc proszę o wyrozumiałość.

    Jest dopiero 14:09 myślę, że do 16:00 sytuacja powinna sie wyklarować. Jesli zdarzyłoby się jednak, że zamiast 9 osób potrzebnych do dołożenia nagród jest tylko 8 usiądę wtedy z Wami.


    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 26-10-2009 o 13:59

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    A Odrazu Nie Usiadziesz Z Nami?