Strona 12 z 45 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 450
  1. #111
    prosze zapisac bohro i czarny

  2. #112
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Dla pierwszych 3 osób zapisanych do turnieju przewidujemy pokrycie opłaty członkowskiej na miesiąc grudzień.

    Do miłego pozdr.)

  3. #113
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    W grudniu jest tylko jeden turek w RSie ŚWIĄTECZNY (poniedziałków nie licze)i chcecie pobierać opłaty od tych osób co przyjdą tylko na ten turniej w tym miesiącu ? mam nadzieje że nie .

    Pozdr
    berti09

  4. #114
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    KLub jest stworzony przede wszystkim dla członków i nie stanowi działalności dochodowej. Powstał tylko i wyłącznie po to abyśmy mieli miłe i przytulne miejsce do spotkań i chyba spełnia powyższe warunki. Turnieje, które już się odbyły w grudniu to 2 turnieje masterst 01.12 i 03.12 Oprócz tych 2 turniejów w każdy poniedziałek odbywać się będzie Freez-Out 80. W najbliższym czasie z większych imprez planowanych jest Turniej OWCY 11.12, turniej Gwiazdkowy 150 a także Impreza Sylwestrowa 100 lub 170- all inclusive dla wszystkich chętnych członków zapisanych w poczet klubu.


    W międzyczasie Rebel poda Wam do wiadomości o dodatkowych turniejach nad, którymi właśnie pracuje.

    Jeśli ktoś z Was uważa, że dodatkowa miesięczna opłata w zamian za stworzony komfort jest dla Ciebie zbyt duża proszę o zabranie głosu.

    Możemy zrezygnować z przekąsek paluszków i orzeszków pozwoli Nam to na pewno zmniejszyć koszt o 3-4.

    Przepraszamy jeśli ilość turniejów w miesiącu grudniu jest dla Was niesatysfakcjonująca. Jeśli macie pomysł na stworzenie Swojego własnego turnieju prosimy o kontakt w celu wyznaczenia terminu i ustalenia struktury oraz typu turnieju.

    Pozdrawiam Serdecznie i życzę udanych zakupów świątecznych.

  5. #115
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Ale posta walnąłeś , na pytanie mi jednak nie odpowiedziałeś . Dla jasności chodzi mi tylko i wyłącznie o grudzień i o osoby które będą uczestniczyć tylko w tym jednym turnieju w tym miesiącu .

    Pozdr
    berti09

  6. #116
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Berti jak zawsze dokładny i poszukuje dziury w całym, bo wiadomo, że o 10zł się nie rozchodzi

    Moim zdaniem skoro klub został stworzony właśnie z opłatą członkowską, to dlaczego akurat w miesiącu grudniu z niej rezygnować? Bo akurat Bartek Internet pojawi się wtedy na jednym turnieju?? A orientujesz się ilu graczy wcześniej pojawiło się na 1 w miesiącu i normalnie opłata członkowska była uiszczana. I co teraz? Miałaby zostać im zwrócona? To, że pojawisz się na jednym turnieju to Twój indywidualny wybór Bartek

    Pozdro

  7. #117
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Nie chodzi o mnie i oczywiście że mój wybór czy przyjde pograć czy nie z tym że po 18-12-2009 będzie może w co bardzo wątpe jeszcze jeden jakis turniej . Dlatego osoba która przyjdzie pierwszy raz w grudniu na turniej świąteczny to juz później wyboru żadnego nie będzie miała i uważam że od takich graczy nie powinna być pobierana opłata i tyle - co zrobią chłopacy to juz ich sprawa .


    Pozdr
    berti09

  8. #118
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Informacje dotyczące imprezy sywestrowej podam wkrótce na forum w nowym wątku.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez 3sto ; 06-12-2009 o 15:21

  9. #119
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez berti09 Zobacz posta
    Ale posta walnąłeś , na pytanie mi jednak nie odpowiedziałeś . Dla jasności chodzi mi tylko i wyłącznie o grudzień i o osoby które będą uczestniczyć tylko w tym jednym turnieju w tym miesiącu .

    Pozdr
    berti09
    Jeśli uznamy, że środki uzbierane na opłacenie miesięcznych rachunków są niewystarczające to pewnie zbierzemy opłatę członkowską a to z tego względu, że jeśli tego nie zrobimy to turniej świąteczny będzie ostatnim turkiem w RS.

  10. #120
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    444
    Nooo tak jakoś poważnie się zrobiło , czekam na tą ofertę all inclusive

    Pozdr
    berti09