Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Powstrzymaj zabijanie psów

    Możesz pomóc zmienić życie milionów psów.

    http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    sorry, ale nie podpisuje sie pod tym.
    w kulturze wschodu psy są jadane od wielu wielu lat. mam im zakazywac jedzenia psów tylko dlatego , że my je traktujemy inaczej? a jakby hindusi wystosowali petycje by w polsce nie jadano krów to co? to mam przestac jeść wołowinke?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    to ja nawoluje jak Alutek do niepodpisywania tego !!!

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    +1

    Przecież np właśnie Korei to jest całkowicie normalna sprawa. Byłem, nie jadłem, ale rozumiem. Prędzej poparł bym hodowlę, z której część mięsa nie trafiała by jedynie do koreańskich restauracji a do miejsc na globie walczących z głodem, co oczywiście jest niewykonalne. Takie same petycje wiele krajów świata mogło by wystosować np w sprawie pysznej świnki...

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Ale bym sobie wszamał takiego kundla

    A tak na poważnie to podpisuję się pod tym co koledzy wyżej prawią.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czytanie ze zrozumieniem ffs? Czy nawet nie zajrzeliście na tę stronkę, bo po co tracić czas, który można by od razu spożytkować na flame war?
    Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej.

    To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa.
    Jak ktoś dalej nie rozumie, to wyjaśnię, że nie chodzi o sam fakt zabijania psów, tylko o to, w jaki sposób się to odbywa...

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Torturowanie zwierząt powinno być nielegalne w każdej formie i we wszystkich krajach.
    Rząd Korei Południowej musi zapewnić przestrzeganie Praw Ochrony Zwierząt w swoim kraju.
    Psy są kompanami i pomocnikami ludzi, nie trzodą chlewną.
    Psie farmy, hodowla psów z przeznaczeniem do spożycia i zabijanie ich dla mięsa musi zostać zdelegalizowane.
    Sprzedaż psiego mięsa w restauracjach musi zostać zakazana.


    Ktoś mi wyjaśni, jak ma się to do torturowania? Analogicznie można zakazać zabijania każdego gatunku zwierząt...

    Torturowanie - ok, to mi się nie podoba, ale przecież każdego rodzaju zabijanie nie można podciągnąć do rangi przyjemności.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A tak, że jeśli nie potrafią zabijać zwierząt w cywilizowany sposób (zakładam, że to, co jest napisane na tej stronce jest prawdą - nie wiem jak jest w istocie), to niech nie robią tego w ogóle

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Trias, to chyba ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
    myslisz ze my jestesmy za torturowaniem jakichkolwiek zwierząt???????? BIG lol!

    przedmowca z reszta napisał o co chodzi.

    PS. a wiesz jak wyglądają hodowle kurczakow, koni, kaczek itd????
    moze dla solidarnosci ze zwierzakami przestan jesc mieso i zakaż jego hodowli na calym świecie...

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    aha, Indianie z amazonii jak robią zupe to wrzucają do wrzątku żywe ryby, a świeżo złapanym małpom ucinają maczetą czubek głowy i ze smakiem wcinają mózg poki jeszcze małpa ciepła...
    mamy im tego zakazać???? lol....