Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Ja jestem przeciwny odławianiu rekinow, ktore atakuja ludzi.
    W koncu to my wchodzimy na ich terytorium a nie odwrotnie.

    Pozdrawiam
    Racja nie ma gorszego gatunku w przyrodzie niż gatunek ludzki
    Jeśli zjedzą jakiegoś rekina to jest b.duża strata w ekosytemie morskim jeśli rekin zje jakiegoś człowieka jest to nieodczuwalna strata w ekosystemie lądowym Bo jeden zjedzony idiota jest zastępowany przez 1000 innych.

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Chyba nawet nie wiesz ile masz racji...

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Spoko, tylko że ja na tej stronie nie widzę żadnego pomysłu co ci politycy mają zrobić
    Panie Tusk, niech pan powstrzyma topnienie lodowców jakąś zgrabną ustawą, w której będzie się zakazywało im topnieć
    A tak na poważnie, to jak najbardziej poparłbym taką akcję, tylko że w zasadzie chciałbym wiedzieć pod czym się podpisuje, bo może właśnie strona została stworzona przez producentów bardziej energooszczędnych pralek i nagle się okaże że podpisałem się pod zezłomowaniem mojej i obowiązkiem kupienia nowej

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Dobrze, że jest was tylko 6,8k i dobrze, ze mi ten filmik nie działa bo nie będę musiał się głupotą denerwoawać z rana. Pozdro i nie życzę powodzenia w tego typu sprawach.

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    hahahha jaki bullshit jak to całe globalne ocieplenie

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OMG, już nie wiem co głupsze, akcja z psami czy to...

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891

  9. #39
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    biedny Pitshot znowu trafil kula w płot. wczoraj mialem zamiar napisac mega post z linkami do bardzo poważnych opracowań naukowych na temat ocieplenia i symbolicznego wpływu spalin samochodowych na globalny klimat, ale mi sie nie chcialo. jesteście inteligentni wiec sami znajdziecie odpowiedź w necie o tym jak mocno przesadzone są bajki o globalnym ociepleniu.

    hasło "globalne ocieplenie" i straszenie nim całego świata to MEGAgigantyczny biznes. słuchamy telewizyjnej papki bez wnikania w inne źródła informacji i dajemy sie jako społeczenstwo nabierać na jeden z najwiekszych przekretow nowoczesnego świata.

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Pitshot Zobacz posta
    Widziałem tę stronkę kiedyś. Skoro jest tam "ty decydujesz" to chciałem zagłosować aby politycy nie powstrzymywali "katastrofalnych zmian klimatu" Niestety, dziwnym trafem, takiej opcji nie znalazłem...