Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co myslicie o takim rozegraniu, nie wiedzialem na co goscia stawiac na flopie po tym minbecie i callu preflop, ale Ax to chyba nieduza czesc jego zakresu, stad bet, pozniej juz tak duza pula i jeszcze draw, ze chyba nie bylo innego wyjscia.

    PokerStars, $50/100 Hold'em Tournament, 9 Players

    Board:
    marcsturms (UTG): $2,400
    Congobang (UTG+1): $4,065
    stolenmojo19 (MP1): $6,815
    Tuurke (MP2): $2,200
    ImaLuckSac (MP3): $4,485
    HERO (CO): $3,210
    Y_U_beat_me (Button): $2,285
    ozzyluna (SB): $3,660
    gbudding (BB): $4,250

    Dealt to HERO

    Pre-flop:
    marcsturms calls $100, (4 folds), HERO raises to $400, (3 folds), marcsturms calls $300

    Flop: ($950) (2 Players)
    marcsturms bets $100, HERO raises to $800, marcsturms calls $700

    Turn: ($2,550) (2 Players)
    marcsturms bets $100, HERO raises to $1,200, marcsturms calls $1,100 and is all-in

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    call turn... na co go obstawiłeś po callu na flopie? poza tym skoro myślisz, że nie na A to na flopie nie ma sensu imo raisować.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 03-09-2009 o 12:17

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    PokerStars, $50/100 Hold'em Tournament, 9 Players
    A co to?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A co to?

    a) godzina
    b) data
    c) blindy
    d) mapa
    e) kompas
    f) termos

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    skoro myślisz, że nie ma A to na flopie nie ma sensu imo raisować.
    A co z drawem do koloru? Pozwolić graczowi obejrzeć turn za 100? Bo chyba nie można u gracza wykluczyć na 100% rąk: , lub nawet niższych suited connectors

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    a) godzina
    b) data
    c) blindy
    d) mapa
    e) kompas
    f) termos
    Dzięki mash za bardzo rozwijającą odpowiedź. Dzięki niej stałem się lepszym pokerzystą.

    W tym miejscu na ogół podawany jest buy-in, stąd moje zdziwienie.

    Przepraszam za offtop.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Żeby wybadać jego rękę przebiłbym mniej na flopie, do 450. Skoro zagrał 1BB i call na tym flopie, to jest szansa na Ax u niego (skoro limpuje i zagrywa donkbeta za 1 BB, jest pewnie w stanie open limpować Ax). Na turnie kluczowe pytanie na co go stawiamy i czy jest FE jeśli ma Ax (a raczej go nie ma; zbyt duża pula + niezbyt rozgarnięty przeciwnik). Reasumując mniejszy raise na flopie, na turnie prawdopodobnie tylko call (jeśli ma słabszą rękę to go nie wyrzucamy, jeśli ma lepszą, tanio oglądamy river). Na river jak zagra znowuż 1 BB to dokładam, nie widząc value w raisowaniu.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    "call turn... na co go obstawiłeś po callu na flopie? poza tym skoro myślisz, że nie na A to na flopie nie ma sensu imo raisować."

    A jezeli myslisz ze moze miec A to po chcesz go raisowac ? Zeby sfoldowal A? Chyba raise ma tylko sens w wypadku gdy myslimy ze nie ma A...

  9. #9
    Caly PS jak backdoor nie wejdzie to smiało można powiedziec, ze bed beat

    Po pierwsze ocena przeciwnika. OPR jak i zarówno wczensiejsze partie owego gracza musialy nam dac znac, ze jest to strasznie słaby zawodnik i starałbym sie go izolowac jak tylko sie da.

    pre flop: standard

    flop : ja takie lead minibety uznaje jako czek i gram swoj standardowy Cbet. 800 to dla mnie stanowczo za duzo, chyba, ze Cbetujesz o prawie pot. Ja tutaj zagrałbym 500-600, a dalo by mi ta sama informacje.

    turn: tutaj call, calluja Cie tylko lepsze race, a podejrzewam, ze jak spadlo to 4 karo na riverze to i tak oddalby Ci calego stacka.


    Sorry za wtracenie do High stakes, to nie moja dziedzina jeszcze chcoc chyba jutro sobie zagram WCOOPa-06 wiec jakies przyzwolenia na swoje posty tutaj bede mial wieksze.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spoko, zbieram opinie na razie, do wnioskow jakis dojde. Zagralem to bez sensu, raczej odruchowo niz cos myslac , tak zazwyczaj na mnie takie minbety dzialaja ;p