Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79
  1. #71
    mozliwe ze zle sie wyrazilem ale nie sadze .
    check na river nie jest zeby indukowac blef( ale moze takze byc) glownym celem jest indukowanie betu od mocnych rak jak sety 2 pary strity mniejsze kolory zeby po takowym moc zraisowac i wygrac zamist 1 betu 3 razy tyle.pozatym zalozmy ze mamy seta to betujac river mozliwe ze wyrzucimy uklady ktore bijemy u gracza tight bo fakt faktem jak zagrasz bet bet bet a wyszlo wszystko to nasz botttom set nie jest jakims marzeniem. dlatego taka linia z nutsem jest znakomita.
    btw nie wiem jaka jest roznica miedzy turniejowym pokerem a cashowym w rekach jak ta ja tam gram tak samo tyle ze w mtt masz znacznie wiecej decyzji na mniejszych stakach a nie 100bb+ ale gra jest taka sama am i right or wot?

  2. #72
    czaki to co mówisz ma sens tylko że bułgar raczej nie jest bezmózgiem - moim zdaniem z mocnych rąk które góral zabetuje na river z podanego przez Ciebie zakresu zostaje moze 89 ? choć i te wg mnie inaczej gra na turnie, już nie mówie o graniu na tym boardzie seta 2p...nie sądza aby gość grający na EPT był na tyle słaby aby ot ym nie wiedzieć...moim zdaniem jest on zdecydowanie zlekceważony i potraktowany jak fish NL25, wie że KJ jest za słabe zeby wygrać pulę bo z czyms góral musiał za tyle callować bojest pro a jednocześnie w tylu miejscach pokazał słabość że PIEKNIE to wykorzystał niedoceniony rywal. Trzeba powiedzieć otwarcie ( moim zdaniem ) rozegranie dramatyczne, również fold gdyż po takiej lini rozgrywania flop turn call jest obowiązkowy. Zachowanie bułgara o którym Ty piszesz pasuje do nutsa idealnie ale nie po takim rozegraniu reki przez Górala. Gdyby pokazywał jakąś siłe - wtedy ok robie z nutsem czek na rive i czekam na jego bet z setem. Siła nei była pokazana więc chyba nie może na to liczyć ?

  3. #73
    p.s. cel zagrania górala na river tak wysokiego value - aby SPROWOKOWAĆ I POKAZAĆ SŁABOŚĆ - to się UDAŁO ! skoro się udało to albo robie towłaśnie poto i calluje wykorzystując swój jakże zawile przemyslany plan albo gram normalny niski value.

  4. #74
    wiesz co goral. niby podalem jakies analizy po dziesiatkach sytacji jak ta na necie ale co ja wiem.zagrales koszmarnie nie daj sie wyblefowac jak ciolek lepiej callnij i pokaz ze nie masz pojecia o grze to bylo by cos. i mean trzeba grac w poksa jak bezmyslany idiota callowac jak masz grubo ( w koncu kolor) a foldowac jak nie( a high czy cos ch... ze bije 70
    % jego ranga). faktycznie teraz do mnie doszlo trzeba grac grubo a wygrac sie uda no comon musi nie?

  5. #75
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez czaki Zobacz posta
    wiesz co goral. niby podalem jakies analizy po dziesiatkach sytacji jak ta na necie ale co ja wiem.zagrales koszmarnie nie daj sie wyblefowac jak ciolek lepiej callnij i pokaz ze nie masz pojecia o grze to bylo by cos. i mean trzeba grac w poksa jak bezmyslany idiota callowac jak masz grubo ( w koncu kolor) a foldowac jak nie( a high czy cos ch... ze bije 70
    % jego ranga). faktycznie teraz do mnie doszlo trzeba grac grubo a wygrac sie uda no comon musi nie?
    A jak Lepej callnać bo raz się uda a następne 100 razy pokaże nam nutsa Góral mogłeś nie podawać wyników i jestem ciekaw jak wtedy by wyglądała analiza większości osób...

    Ja nie będę się udzielac bo imo to jest tak ez fold jakich mało...

    mam jednak takie przemyślenie. Skoro murek bije w limpowanej puli, możemy spokojnie tutaj uznać, że gramy vs made hand co wszyscy wiemy. Teraz tylko pytanie. Czy nie lepiej vs jego range na tym boardzie grać raise ?? vs unk oszacowanie naszego feq jest trudne. Jednak mój tok myślenia jest taki. Czy aby nie zwiększa naszego ev raise na flopie ze względu na fakt, właśnie naszego image, który daje nam tutaj pewne feq co nie jest złe bo wciąż mamy rękę dobrą ale drawująca, a po drugie przy naszym image nasz raise i trafienie układu pozwoli nam o wiele częściej wygrać więcej żetonów. Po pierwsze ze względu na fakt, że im więcej Bułgar zaangazuje żetonów tym takiemu murkowi ciężej będzie się zrzucić z czegokolwiek w razie kiedy trafimy i często w takim wypadku już na turnie nasz układ zostanie obficie opłacony. Po drugie imo przeciwko murkowi z Bułgarii ta linia pozwoli nam właśnie uniknąć takiej sytuacji na river czyli często bierzemy freecard i mamy masę value w callowaniu jak i betowaniu rivera(w razie trafienia) w zależności o reakcji Bułgara po naszym cb na turnie.

    Imo semibluff raise na flopie daje nam tak dużo możliwości wyboru opcji na rozegranie naszej ręki na dalszych stritach, że jest chyba dosyć dobrą opcją a dodatkowo możemy zwiększyć nasze value w razie trafienia układu ze względu na zaangażowanie murka w rozdanie już po flopie i do tego ukrytą siłę ręki...
    Ostatnio edytowane przez Simon1989 ; 01-11-2009 o 16:12

  6. #76
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    A jak Lepej callnać bo raz się uda a następne 100 razy pokaże nam nutsa

    Zapytam inaczej bo mam dużo mniejsze doświadczenie w turniejach od Was obu o Góralu juz nie mówie, więc nie mam podstaw twierdzić ze mam rację Jakiego monstera rozgrywasz Czaki/Simon od flopa tak jak rozegrał Bułgar ? ( tylko weź proszę pod uwage to że grasz z kimś z PSPro)

  7. #77
    no k high fd i a high fd.nic innego

  8. #78
    i grasz z tym taki wysoki bet na flopie i taki czytelny blokbet na turn ?

  9. #79
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Okay guys misplayed turn powinienem podbijac z tym sie zgadzam nie ma co o tym dyskutowac.

    As played river Czaki ma absolutna racje, bet for value, ez fold to cr.

    [to moj 1111 post, juz wiecej nie pisze ] just kidding